۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))

آرشیو :

سرویس :
از تاريخ:
 
تا تاریخ:
 
۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۶
 
نخست‌وزیر لبنان گفت که استعفای خود را پس گرفته است.
 
وقتی می‌خواهید وزن کم کنید، بدنتان حالت مبارزه و مقابله به خود می‌گیرد. شاید در ابتدای کار راحت وزن از دست بدهید، ولی پس از مدتی این روند رو به کندی می‌رود و حتی متوقف می‌شود.
 
رهبر معظم انقلاب فرمودند: شما جوانان توانستید آمریکای مستکبر را به زانو دربیاورید و شکست دهید، تمام تلاش‌هایی که می‌کردند و نقشه‌هایی که می‌کشیدند برای این بود که منطقه را از تفکر انقلاب اسلامی و مقاومت دور کنند اما برعکس شد.
 
مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن تشریح روند بارشی کشور از تشدید بارش‌ها در استان‌های ساحلی دریای خزر به‌ویژه در گیلان و مازندران طی روز آینده خبر داد و گفت: فردا (۲ آذر)به دلیل نفوذ توده هوای سرد، کاهش دمای ۶ تا ۱۲ درجه‌ای دما در شمال غرب، غرب، سواحل خزر، دامنه‌های البرز و روز جمعه (۳ آذر) در شمال شرق پیش‌بینی می‌شود.
 
محمدحسین حیدری تا هفته آینده که قاضی رای بدهد در بازداشت می ماند.
 
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در اثر پیگیری‌های سازمان، تعدادی پرونده در بحث حقوق‌های نجومی تشکیل و به دادسرا و محاکم ارسال‌شده تا در آینده نزدیک رسیدگی شود.
 
محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی از چهارشنبه یکم آذر الی شنبه ۴ آذر به شرح زیر است:
 
وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد که می‌خواهد دفتر سازمان آزادی‌بخش فلسطین در واشنگتن باز بماند و با وجود اینکه احتمال دارد تصمیم دولت به تعطیلی این دفتر منجر شود، اما مذاکرات با مسئولان فلسطینی در این زمینه ادامه دارد.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۴
 
 
نشست مخالفان سوری که به امید رسیدن به یک هیات متحد از میان مخالفان برای شرکت در مذاکرات آتی ژنو برنامه‌ریزی شده، امروز در ریاض کار خود را آغاز کرد.
 
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرحی موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی تعطیلی روز هشتم ربیع الاول از فهرست تعطیلات رسمی کشور حذف می شود.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷
 
قیمت انواع نان برای فروش در نانوایی‌های دولتی تهران اعلام شد. بر این اساس قیمت نان بربری از ۶۵۰ به ۷۵۰ تومان، نان تافتون سنتی از ۴۰۰ به ۴۶۰ تومان، قیمت نان سنگک از ۸۰۰ به ۹۲۰ تومان و نان لواش و تافتون گردان از ۲۱۰ به ۲۴۰ تومان افزایش یافته است.
 
در نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با وزیر دفاع ،مدیران عامل سازمان ها و شرکت های وابسته به این وزارتخانه، ضمن بررسی آخرین دستاوردهای وزرات دفاع، بر افزایش توان دفاعی کشور باتوجه به تهدیدات دشمنان تاکید شد.
 
رییس ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) در پیامی پایان داعش را به سردار سلیمانی تبریک گفت.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
 
استاد دانشکده پزشکی دانشگاه ایندیانای آمریکا اخیرا در کتاب جدید خود اظهار داشت که خوردن چربی باعث چاقی نمی‌شود و افزایش وزن و چاقی به مصرف بیش از حد قند مرتبط است.
 
روزنامه بامداد به عنوان روزنامه حامی دکتر محمود احمدی نژاد و جبهه عدالتخواهی به زودی روی پیشخوان کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور می‌رود.
 
شب گذشته مهندس اسفندیار رحیم مشایی، حمید بقایی، علی اکبر جوانفکر، حبیب خراسانی و تنی چند از یاران دکتر احمدی نژاد در حرم حضرت عبدالعظیم(ع) حسنی حضور پیدا کردند.
 
دکتر محمود احمدی نژاد طی پیامی خطاب به سردار قاسم سلیمانی کسب پیروزی بزرگ بر جریان تکفیری صهیونیستی را تبریک گفتند.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲
 
پلیس راه نیروی انتظامی با اعلام برنامه محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه ، تاکید کرد که جاده کندوان از 14 تا 23 جمعه شب یک طرفه می شود .
 
رهبر انقلاب اسلامی به نامه سرلشکر قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش پاسخ داد.