۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۴
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))

آرشیو :

سرویس :
از تاريخ:
 
تا تاریخ:
 
 
ناسا اعلام کرد کشف جدیدی را که توسط تلسکوپ فضایی کپلر، پیشرفته‌ترین شکارچی سیاره‌ای تاریخ انجام شده، روز پنج‌شنبه اعلام خواهد کرد.
 
گروه بين‌المللي HKS چين با در دست داشتن فضايي به مساحت 94 هزار و 800 متر مربع توانسته بيمارستان كودكان سوزو (Suzhou) را با بيش از 600 تختخواب احداث كند كه ساختمان اين بيمارستان در قالب كتاب رنگي منحني طراحي شده و در معرض نمايش عموم درآمده است.
 
سخنگوی ناجا از افزایش ۹۰ درصدی تولید مواد مخدر در افغانستان خبر داد.
 
نایب رئیس انجمن ارگانیک با بیان این که ایران سومین کشور سرطان‌خیز در دنیا است، گفت: دولت باید جلوی واردات محصولات تراریخته به کشور را بگیرد یا الزام نصب برچسب محصولات تراریخته رعایت شود تا مردم در مصرف آن اختیار داشته باشند.
 
عضو کمیسیون شورا شهر تهران با اشاره ارائه اولین مصوبه به شورا اعلام کرد واگذاری املاک به شهرداری ها در گذشته فسادهای مالی بسیاری را به دنبال داشت.
 
سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه این کشور امروز دوشنبه هشدار داده، وضعیت در شبه جزیره کره با خطر ورود به فاز داغ روبرو است.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۸
 
غار 'کتله خور'، طولانی‌ترین غار خشکی و آهکی دنیا، جایی است که در آن، نقاب از چهره شگفتی‌های نهفته در دل زمین کنار رفته و طبیعت زیر حجاب کوه‌های به هم پیوسته چنان جلوه‌گری می‌کند که دیده هیچ بیننده‌ای از تماشایش سیر نمی‌شود
 
در حاشیه بیست و هشتمین جلسه شورای شهرتهران، ابراهیم امینی رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا، در مورد احتمال استعفایش برای حضور در کانون وکلا گفت: قانون داشتن دو سمت در نهادهای مختلف غیر منطقی است.
 
سرمربی آلمانی استقلال تنها در شرایطی به منزل خود منتقل می شود که باشگاه برای دستیاران او نیز خانه تهیه کند.
 
مصباحی مقدم گفت: تلاش برای سازمان‌دهی روحانیت شیعه و سازمان‌دهی جامعه روحانیت برای صیانت از نظام اسلامی و ارتقای کارآمدی و مقابله با انحرافات از دیگر مواردی است که می‌خواهیم به آن بپردازیم.
 
معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ هر گونه افزایش جریمه رانندگی را تکذیب کرد.
 
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی، گفـت: چه معنى دارد كه بازيكن يك گفت و گوى خصوصى را به صفحه شخصى خودش در فضاى مجازى بكشاند؟
 
وزیر بهداشت در نامه‌های جداگانه‌ای به رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح و فرماندهان کل سپاه و ارتش، از مدیریت صحیح و همراهی آن مجموعه‌ها در کنار تیم‌های بهداشتی و درمانی برای ارائه خدمات به مصدومان زلزله کرمانشاه، قدردانی کرد.
 
شهردار تهران درباره انتصاب مدیرعامل آتش نشانی و تقاضای خانواده آتش نشانان پلاسکو توضیحاتی را ارائه کرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۳
 
آمار گمرک حاکی از کاهش ۱۹ درصدی صادرات پسته ایران در هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.
 
شهردار تهران صبح امروز ۲۰ آذر ماه ضمن بازدید از پروژه‌های تونل و زیرگذر آرش-اسفندیار و پارکینگ طبقاتی نیایش، در جریان آخرین روند تکمیل این پروژه‌های شهری قرار گرفت.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹
 
عضو هیئت علمی انستیتو الهیات صلح آلمان در گفت‌وگویی به اهمیت مخاطب‌شناسی برای تبلیغ اسلام در جوامع غربی پرداخته است.
 
طرح استیضاح علی ربیعی وزیر کار توسط برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی تهیه شد.
 
در شرایطی طرح مسکن مهر متوقف شده است که مسکن اجتماعی حتی یک واحد هم نتوانست در اختیار مردم قرار دهد و از طرف دیگر وام مسکن اولی ها هم به درد بخش زیادی از جامعه نمی خورد.
 
افزایش واردات تایر بادی از عربستان در ماه های اخیر باعث تعطیلی بسیاری از کارخانجات تایر کشور شده است.