۰۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۵
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))

آرشیو :

سرویس :
از تاريخ:
 
تا تاریخ:
 
 
مطابق مواد قانونی مطروحه تحت هیچ شرایطی نمی توان وظایف کارمندان و ذیحساب را بدون اطلاع قبلی و اخذ دستور پذیرش مسئولیت توسط مقام مجاز از او طلب کرد و فرایند اقدامات یا اشکالات احتمالی در زیر مجموعه دستگاه را راساً متوجه مقام مجاز دانست.
 
نهضت ملی شدن نفت ، کاری بسیار بزرگ اما نیمه تمام بود. بزرگ بود زیرا تاکیدی بر استقلال ملی و بیداری ملت ایران محسوب می شد. باید روزی فرابرسد که نفت به شکل واقعی ملی شود و در اختیار ملت قرار بگیرد و مردم به طور دقیق و کامل از تولید و صادرات نفت مطلع و از منافع آن برخوردار باشند . بر این باورم که در آینده ای نزدیک ، ملت ایران یکبار دیگر نفت و گاز را به طور کامل ملی خواهد کرد. این حق قطعی ملت ایران است.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۹
 
ایران در زمان دکتر مصدق بعنوان کشوری مترقی در مسیر مبارزه با ظلم بیگانگان و حفظ منافع ملی مورد توجه و احترام مردم جهان شده بود. نطق مشهور مصدق در سازمان ملل و پیروزی حقوقی ایران در دادگاه بین المللی لاهه در آن زمان ضربات مهلکی بر انگلیس وارد ساخت. عاقبت در28 مرداد 1332 روباه پیر با کمک خائنین و اذناب داخلی خود و بهره گیری از دلارها و تانکهای امریکائی، دولت ملی ایران را ساقط کرد. رحمت خدا بر این مرد بزرگ تاریخ ایران!
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۶
 
احمدی نژاد را نه با پارامترهای معمول عرصه سیاست، نه با خط کشی که بقیه سیاسیون را اندازه می گیریم؛ بلکه در قد و قواره ی یک اصلاح گر، حلقومی که دارد ارزش های انسانی انقلاب را فریاد می کشد؛ ببینیم. طبیعیست که او انقلاب را از آنِ خود، مردم و سایر دل دادگان به انقلاب می داند و حاضر نیست به هیچ روی به آن پشت کند تا به قول دشمنان اپوزیسیون باشد. بله؛ او با حضور در عرصه های انقلاب از انقلاب و ارزش هایش دفاع می کند و ترسی از برملاء کردن مفاسد و ستم ها ندارد و نخواهد داشت. در این راه هم همانطور که خود گفته است؛ تا شهادت هم پیش می رود.
 
برنامه اصلی سرمایه داری و سلطه بین المللی، تخریب شخصیت و فرهنگ ملت های مستقل و انسانهای آزادی خواه و عدالت طلب است.
 
بروز مظاهر دهشتناک جنایات تاریخی در سال های اخیر نشان می دهد ابلیس و شیاطین، جز توسل به روش ها و شیوه های همیشگی و تکراری، امید خود را از ابتکارات پیچیده فکری و مفهومی به شدت از دست داده اند. این وضعیت در عین حال گویای وجود اضطراب، تشویش و نگرانی در جبهه پلیدی و سیاهی است که روزگار رهایی بشری را در افق جلوه کمال انسانی نزدیک می داند و دستپاچه و ناامیدانه می کوشد مانع از خودآگاهی بیشتر بشر و تعجیل در طلوع سپیده صبح ظفر شود.
 
تردید ندارم که در سایه وحدت و همدلی همه ملت ها، دست انتقام الهی به زودی ریشه ظلم و فساد را برخواهد کند و فصل زیبای سرشار از آزادی، عدالت، عشق، معرفت و انسانیت را در سراسر گیتی مستقر خواهد کرد. اینجانب شهادت مظلومانه شهید سرفراز محسن حججی را به ملت عزیز ایران و بالاخص پدر، مادر، همسر، فرزند و سایر بازماندگان معظم این شهید والامقام تبریک و تسلیت می گویم و برای همه آنان از خداوند متعال صبر و اجر و برای آن شهید معزز همنشینی با شهدای کربلا را مسالت دارم.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲
 
در طی 18 روزی که در زندان قوه قضائیه بودم (بند 241) اعتصاب غذای خشک کردم و روزانه فقط به اندازه 3 لیوان آب خالی می نوشیدم.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۹
 
دکتر محمود احمدی نژاد روز سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ با همراهی آقایان مهندس اسفندیار رحیم مشایی و حمید بقایی در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و نام شهدای عرصه رسانه در محمودیه تهران برگزار شد حضور پیدا کرده و برای حاضرین دقایقی به سخنرانی پرداختند. مهندس مشایی در سخنان خود با اشاره به هدف و آرمان های متعالی نیروهای عدالتخواه در جامعه و لزوم گرفتار نشدن در دسته بندی های رایج سیاسی خطاب به حاضرین گفت: ما جریان سوم نیستیم، ماموریت ما پیوند دادن این دو جریان است.
 
به لطف خداوند و همت بلند ملت و جوانان کشور و فداکاری بزرگان علم ، هنر ، ادب ، حکمت و سیاست ، مردم شجاع ایران هر بار شاداب تر و سرفراز‌تر از قبل ، پوسته ضخیم زمستان حسادت و خودخواهی و تجاوز را در هم شکسته و جوانه های امید و پیشرفت همه جانبه، بار دیگر سر برآورده است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۷
 
مردم در شبکه های اجتماعی فارغ از جناح و گروه پیش دستی کرده بودند. پیامی که مردم بر خلاف بخش قابل توجهی از مسئولان مخابره کردند صلح و دوستی در عین عزت و اقتدار است.
 
آیا دادسرای تهران در موضوعی (که به خود او باز می گردد و یک طرف دعوا است ) می تواند هم شاکی باشد و هم قاضی؟ نتیجه کار از ابتدا مشخص نیست؟!
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷
 
هشتگ می زنید که سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی سلفی حقارت است؟! اشتباه می کنید، همچون آشنا به دستبوسی آیت الله جنتی بروید حکمت آن را خواهید دانست! بذری که بر اساس مسموعات کاشتند، فصل میوه دادن آن فرا رسیده ،گلایه و اعتراض مسموع نیست ، اینجا همه با همند!
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
 
تقویت و گسترش جریان مردمی با نظارت بر کار این منتخبین، گامی فراتر در اعمال اراده ی مردم و گسترش انتخاب آنان، محسوب می شود. این مسئله از آن جهت حائز اهمیت است که انسان دارای ارزش است و حق انتخاب یکی از حقوق اساسی اوست. اگر انسان را جامع اسماء و صفات و کمالات الهی بدانیم، قطعا تلاش به گسترش مطالبات و البته حق انتخاب و اعمال اراده ی او، گامی در جهت شکوفا کردن استعدادهایش و از اصول اساسی ما به شمار می رود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۸
 
بی شک جریان مردمی قدرتمندترین جریان درهرکجای این جهان است.
 
بی حرمتی به استاد شهرام ناظری به حرمتی به هنر انقلاب و هنر دینی است، اگر قرار باشد هنرمندان حقیقی بی حرمت شوند و هنر خوار شود شک نکنیم که بی هنران مدعی انقلاب خواهند شد.
 
به کاربُردن واژه انحراف یا انحرافی نسبت به هواداران آقای احمدی نژاد در صورتیکه اهانت باشد، امکان و قابلیت شکایت از گوینده را برای میلیون ها نفر هوادار دکتراحمدی نژاد فراهم می سازد
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۰
 
ما باید به مردمِ دنیا ثابت کنیم، آن ها را بیدار کنیم که حقوقِ بشر صرفا لقلقه ی زبان استکبار است و اجرای آن در دنیا گزینشی و به نفعِ استکبار است و اسلام حقوق بشر را کامل و برای همه ی مردم می خواهد! و این موضعی ست که انفعالی نمی باشد.
 
اعتصاب غذای حمید بقایی به مرحله خطرناکی رسیده است.
۳۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۶
 
چندنین بار است که مقامات قصایی در برابر سخنان دیگران از جمله«حق تعقیب قضایی توسط دادستان» استفاده می کنند.این ادبیات زیبنده نهادی که باید عدالت گستر باشد نیست. آیا معنایش این است که جز مدح سخن نگویید؟ آیا معنایش این است که هر حرفی گفته می شود باید صددرصد درست باشد و حق خطا و اشتباه به رسمیت شناخته نمی شود؟ این برخورد با بعضی جملات مقامات قضایی از جمله سخن رئیس قوه قضاییه مبنی بر اینکه قوه قضاییه از انتقاد استقبال می کند چه سنخیتی دارد؟ اگر یک شهروند (چه رسد کسی که 8سال عنوان رئیس جمهور داشته باشد) نتواند این قبیل سخنان را بگوید چگونه «داد»ستانی تحقق می یابد.