۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۶
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))

آرشیو :

سرویس :
از تاريخ:
 
تا تاریخ:
 
 
کتاب اصول و مبانی گفتمان بهار نوشته حجت الاسلام بهمن شریف زاده منتشر گردید.
 
به هرحال آنچه که می بایست مورد تاکید قرار گیرد این است که ماجرای کهریزک را باید یک فاجعه ملی دانست و چنین حوادث تلخ و ناگواری حتی در سطوح خیلی پایین تر، ظلمی آشکار به انقلاب، امام راحل، مقام معظم رهبری و جمهوری اسلامی ایران است.
۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳
 
حمید بقایی به حسن روحانی پیشنهاد بازدید از بند 209 اوین را داد.
 
آقای حمید بقایی، دو خاطره در کانال تلگرامش از تجربه ی همکاری با اهل سنت شرق و غرب ایران نوشت.
 
نظر به رونمائی از این منشور و الزام رئیس جمهور به اجرای قانون اساسی در مورد حقوق ملت ایران، اینجانب از آقای حسن روحانی برای مناظره درخصوص رعایت منشور حقوق شهروندی توسط وزارت اطلاعات دولت تدبیر و امید در رسانه ملی یا در هر اجتماع مردمی در هر کجای ایران که مدنظرشان باشد دعوت بعمل می آورم.
 
دکتر احمدی نژاد برای بازدید از مناطق جنگی دفاع مقدس به خوزستان سفر کرد. در این سفر حمید بقایی رییس جمهور سابق را همراهی می کند.
 
اینجانب قبل از ثبت سند به عنوان رییس وقت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جهت ارائه گزارش مراحل ثبت سند ارزشمند مزبور به محضر مراجع تقلید و علمای قم رفتم که با استقبال و تایید این بزرگان روبه رو شد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۵
 
حمید بقایی: خانه داري بايد شغل محسوب شود و در صورت كسب راي اعتماد مردم در انتخابات، به اميد خدا يكي از مهمترين برنامه هاي اينجانب اجراي طرح بيمه بازنشستگي زنان خانه دار ايران خواهد بود.
 
معتقدم یارانه متعلق به همه ی مردم است.
 
نیت حقیر پرده برداری از مشکل جدی در جریانی است که ادعای راهبری اصلاحات را دارد و این کار را نه به عنوان یک اقدام سیاسی متعارف، بلکه از روی خیرخواهی و به خاطر اهمیت این جریان بزرگ و تاثیر‌گذار در آینده کشور و وضعیت جامعه انجام می دهم. «شوخی شمردن»، «فاجعه دانستن»، «ناپاک خواندن» و از همه عجیب تر، القای رد صلاحیت قطعی نامزد رقیب آنهم به گونه ای که میل و علاقه شدید به رد صلاحیت، آشکارا از آن استنباط شود، نه امری است که بتوان از آن گذشت و نه می‌توان به هیچ روی با آن سر کرد. تحمل چنین مواضعی و سکوت در برابر آن، مخالف هر میثاق مدنی در هر جای جهان است. آیا آقایان رد صلاحیت را در حق رقیب روا و در حق خود جفا می‌پندارند؟!! یا اینکه در تایید صلاحیت نامزد خود به اطمینان رسیده اند؟!!
 
يكي از اصلي ترين برنامه هاي من در صورت پيروزي در انتخابات رياست جمهوري، مبارزه و رفع دروغ و ريا در فضاي سياسي كشور و فراهم نمودن فرصت حضور براي همه متفكران، انديشمندان و سلايق سياسي است.
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۱
 
حمید بقایی مدتی است تصمیم گرفته است سوالات مردم را به طور مستقیم در کانال شخصی تلگرام خود، پاسخ دهد. طبق اطلاعیه ای که طی دو هفته ی گذشته داده است؛ شماره ی خود را جهت ارتباط مستقیم با مردم و طرح سوالات در کانال خود قرار داده است.
 
جبهه همیشه امیدوار توحید و عدالت، ضمن تشکر از مهندس بقایی به خاطر ورود به هنگام در این عرصه، وعرض تبریک به حامیان و هواداران فکر و منش دکتر احمدی نژاد، آمادگی خود را برای حمایت جدی و همه جانبه از وی اعلام می دارد. باشد که در پرتوعنایات امام، شاهد حضور خدمتگزاران دلسوز درعرصه های اجرایی کشور باشیم.
 
در سال آخر دولت یازدهم درسی به کتب درسی دانش آموزان اضافه شده است که در آن دانش آموزان به فراگیری برنامه روزانه روحانی می پردازند.
 
دکتر احمدی نژاد با ارسال نامه ای خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کرد که در عمل به منویات معظم له، برنامه ای برای حضور در عرصه رقابت های انتخاباتی سال آینده ندارند.
 
یک نفری، یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه‌ی صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید. نگفتیم هم شرکت نکنید، گفتیم صلاح نمی‌دانیم ما شما شرکت کنید. این را گفتیم. خب یک چیز عادی است.
 
حضرت آیت الله خامنه ای :گاهی اوقات این شایعه پراکنی ها مضرات بزرگتری دارد . غالبا هم وقتی نقل می کنند دقیق نقل نمی کنند.
 
دشمنان ملت ایران برای برهم زدن برتری امنیتی کشور اقدام به محدودیت‌سازی نسبت به ارگان‌های نظامی کشور می‌پردازند؛ هم‌راستا با این اقدامات، در داخل کشور نیز در یک «پروژه» سطح‌بندی شده با هدف یکسان، در حال تکمیل پازل دشمن است.
 
در شرایطی که دولت بر تک‌رقمی شدن نرخ تورم مانور می‌دهد، آمارهای بانک مرکزی بیانگر افزایش بی‌سابقه قیمت حبوبات، میوه‌های تازه، شکر، تخم‌مرغ، مرغ و برنج است.
۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۰
 
علی رغم مطرح شدن خطرهای جدی در خصوص مصرف محصولات تراریخته، سخنگوی دولت از این محصولات دفاع کرده است.