۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۱
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))

آرشیو :

سرویس :
از تاريخ:
 
تا تاریخ:
 
 
بررسی لایحه بودجه نشان می‌دهد دولت درامد ۱۱۰۰ میلیارد تومانی را از محل دریافت عوارض خروج از کشور مسافران پیش بینی کرده است که نسبت به سال قبل رشد حدود ۲۰۰ درصدی داشته است.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
 
از همینجا اعلام می کنم اگر این خار های در چشم و استخوان های در گلو و مغز های کوچک و دهانهای گشاد تصور کرده اند احمدی نژاد وظایف انسانی و انقلابی و مکتبی خود را کنار می گذارد و در کنج خانه می نشیند کور خوانده اند.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
 
بازپرس شعبه ۴ ادعای نقل قول کشف ۲۰۰۰ سکه از خانه بقایی را تکذیب کرد.
 
بقایی، جوانفکر و خراسانی برای پاسخ به اتهام تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی امروز صبح در دادسرا حضور یافتند.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
 
به نظر می‌رسد محمود صادقی بیش از آنکه قصد باز پس گرفتن اموال و مجازات دزدان را داشته باشد قصد دارد خود را پیش‌قراول مبارزه با فساد نشان دهد وگرنه افشای فهرست بدهکاران چه تاثیری دارد؟ و قرار است چه بلایی سر این افراد بیاید؟ خصوصاً که به نظر می‌رسد بخش عمده‌ای از این افراد پیش از این در فهرست 300 نفره‌ای که احمدی‌نژاد به عنوان فهرست مفسدان اصلی کشور طی سال 90 و 91 به قوه قضائیه جهت برخورد معرفی کرده بود.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶
 
احمدی نژاد نه ، حتی اگر یک تبهکار خواستار اجرای عدالت شود باید به او خُرده گرفت که چرا تاکنون چیزی نگفتی؟ آیا باید به خاطر مواضع گذشته افراد مانع موضع گیری صحیح امروز آن ها شد؟!
 
مراسم بزرگداشت آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) با سخنرانی دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی در محمودیه تهران برگزار شد.
 
درحالیکه رئیسی و مصباحی مقدم دریافت سکه را تکذیب کرده بودن، بقایی یک سند از گیرندگان سکه منتشر کرد.
 
در آستانه سالروز آغار امامت حضرت ولی‌عصر(عج)، محمود احمدی‌نژاد در حرم حضرت عبدالعظیم حضور یافت و مورد استقبال پُرشور زائران قرار گرفت.
 
محمدحسین حیدری تا هفته آینده که قاضی رای بدهد در بازداشت می ماند.
 
عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از آسیب‌های بودجه سال 97 این است که درحالی‌که عموم حقوق‌بگیران با افزایش ناچیز سالانه حقوق و دستمزد مواجه خواهند شد، اغنیای حقوق‌بگیر، افزایش تصاعدی خواهند داشت.
 
از امروز(چهارشنبه بیست و چهارم آبانماه 1396) به سنت آشنای بست نشینی ، به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) پناه می بریم. امید است که این توسل و استمداد موجب بیداری و تنبه کسانی شود که با احساس قدرت مطلق ، حقوق مردم را آشکارا تضیع می کنند.
۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
 
انتظارطبیعی و بدیهی ملت ایران آن است که به تمامی سوالات مطرح شده در سخنان تاریخی دکتر احمدی نژاد پاسخ داده شود. هیچ کس قادر به فرار از مسولیت های خود در قبال آنچه که امروز بر سر ملت ایران آمده است نیست و همه باید پاسخگوی رفتار ، اظهارات و تصمیماتی باشند که منجر به شرایط سخت تحمیل شده بر ملت ایران شده است.
 
بنابر وعده‌های مطروحه قرار بود مسکن مهر تا پایان دولت یازدهم به اتمام برسد، اما در مقام عمل این وعده تاکنون محقق نشده است.
 
کتاب اصول و مبانی گفتمان بهار نوشته حجت الاسلام بهمن شریف زاده منتشر گردید.
 
به هرحال آنچه که می بایست مورد تاکید قرار گیرد این است که ماجرای کهریزک را باید یک فاجعه ملی دانست و چنین حوادث تلخ و ناگواری حتی در سطوح خیلی پایین تر، ظلمی آشکار به انقلاب، امام راحل، مقام معظم رهبری و جمهوری اسلامی ایران است.
۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳
 
حمید بقایی به حسن روحانی پیشنهاد بازدید از بند 209 اوین را داد.
 
آقای حمید بقایی، دو خاطره در کانال تلگرامش از تجربه ی همکاری با اهل سنت شرق و غرب ایران نوشت.
 
نظر به رونمائی از این منشور و الزام رئیس جمهور به اجرای قانون اساسی در مورد حقوق ملت ایران، اینجانب از آقای حسن روحانی برای مناظره درخصوص رعایت منشور حقوق شهروندی توسط وزارت اطلاعات دولت تدبیر و امید در رسانه ملی یا در هر اجتماع مردمی در هر کجای ایران که مدنظرشان باشد دعوت بعمل می آورم.
 
دکتر احمدی نژاد برای بازدید از مناطق جنگی دفاع مقدس به خوزستان سفر کرد. در این سفر حمید بقایی رییس جمهور سابق را همراهی می کند.