۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۷
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۱۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۴
احمدی نژاد در میان مردم اقبال دارد
نسیم بهاری: آقای احمدی‌نژاد در میان مردم اقبال دارد، هیچ فردی کامل نیست وعلی رغم وجود نقدهای بر اقدامات ایشان، احمدی نژاد به هر صورت کارنامه ای 8 ساله دارد که اثرات خوبی را در کشور بر جای گذاشته است.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: عبدالرضا مصری_ وزیر رفاه دولت نهم: در کشوری زندگی می کنیم که چارچوب قانون اساسی مشخصی دارد. نظام ریاست جمهوری، مجلس و شورای شهر و … سازوکارِشان براساس انتخابات است. در قانون اساسی ایران هیچ منعی برای حضورِ هیچ شخصی در انتخابات وجود ندارد به جز کسانی که شورای نگهبان و قانون با ادله‌ای که در اختیار دارند، حضور و فعالیت آنها را منع کرده باشد.

لذا هر گروه، هر شخص و هر تفکری که چارچوب نظام را قبول داشته باشد می تواند در انتخابات حضور داشته باشد، وجود سلایق مختلف باعث رونق انتخابات نیز می‌شود. لذا افراد از هرمجموعه‌ای به جز کسانی که در خطوط قرمز جای دارند، مابقی جزء نظام هستند و می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

آنچه میان توده‌ی مردم و جامعه می‌بینیم این است که آقای احمدی‌نژاد در میان مردم اقبال دارد، هیچ فردی کامل نیست وعلی رغم وجود نقدهای بر اقدامات ایشان، احمدی نژاد به هر صورت کارنامه ای 8 ساله دارد که اثرات خوبی را در کشور بر جای گذاشته است. احمدی نژاد، طرح‌های خوبی همچون مسکن مهر و سهام عدالت را اجرا کردند و کارهای مفیدی از سوی دولت‌های نهم و دهم انجام شده است، البته این اقبال را می‌توانیم به همه روسای جمهور این نظام تعمیم دهیم و فقط در مورد احمدی نژاد صدق نمی‌کند. آنها نیز به واسطه اقدامات مثبتی که انجام دادند امروز مورد اقبال مردم قراردارند.

احمدی نژاد 8 سال رئیس جمهور ایران بودند و بسیاری از مناسبات و مبادلات با تصمیم وی انجام شده است، همانطوری که روسای قبلی و بعدی نیز اینگونه عمل خواهند کرد.

کشور ما بر اساس انتخابات مدیریت می‌شود و این مردم و قانون است که جایگاه‌های افراد را مشخص می‌کنند؛ احمدی نژاد به عنوان یک ریس جمهور هر چه در توان داشت برای این مملکت و نظام گذاشت و به کشور خدمت کرد و به وقت خود همچون روسای جمهور قبل از خود مورد استقبال شدید مردم قرار گرفت. لذا بازگشت او به سیاست می تواند اقبالی را از سوی عده ای از مردم به همراه داشته باشد.

منبع: میدان 72

 

ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۷ + ۱۴ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای