۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۲
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۱۵۸۷
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۳
خبر بد مجلس برای افراطیون رانت‌خوار در دولت اصلاحات
نسیم بهاری: سخنگوی کمیسیون و آموزش تحقیقات مجلس با اشاره به مصوبات جلسه روز گذشته این کمیسیون گفت: تحقیق و تفحص از اعطای بورس تحصیلی از سال ۱۳۶۸ به بعد در کمیسیون آموزش تصویب شد.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، درباره جلسه عصر روز گذشته این کمیسیون و مصوبات آن، گفت: این جلسه با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان و معاون پارلمانی وزیر علوم انجام شد.


وی افزود: در این جلسه دو درخواست از سوی اعضای کمیسیون مطرح شده که یکی درباره دانشگاه فرهنگیان و دیگری درباره نحوه اعطای بورس به دانشگاه‌ها بود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: نماینده سوال‌کننده درباره دانشگاه فرهنگیان سوالاتی را درباره نحوه مدیریت و انتصابات براساس گرایش‌های سیاسی، بحث‌های مالیاتی و مدیریت ضعیف این دانشگاه در استان‌ها و توزیع ناعادلانه رشته‌ها و مواردی از این قبیل در این دانشگاه مطرح کرد که تصمیم‌گیری در این خصوص ناتمام ماند و به جلسات بعدی موکول شد.

جعفری گفت: مورد بعدی که در این جلسه بررسی شد درخواست تحقیق و تفحص از نحوه اعطای بورس تحصیلی از سال ۱۳۶۸ تاکنون و جذب هیئت علمی دانشگاه‌ها بود که کمیسیون این مسئله را تصویب کرد.

وی ادامه داد: اگر این طرح در صحن علنی نیز تصویب شود تحقیق و تفحص از روند اعطای بورس به دانشگاه‌ها از سال ۱۳۶۸ و جذب هیئت علمی مورد تحقیق و تفحص قرار می‌گیرد.
منبع: تسنیم

اخبار مرتبط
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۱ + ۱۴ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای