۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۸
خزان، جایگزین بهار نخواهد شد
یادداشت/وحید هروآبادی؛
نسیم بهاری: باور به اندیشه های امام و رهبری و اعتماد به «مدیریت طراز احمدی نژادی» سرمایه بی نظیر این جریان است، جریانی که تاثیر گذاری و ایجاد تحول در جامعه و اعمال تکلیف و انجام مسئولیت در ساحت های گوناگون را فقط از منظر ریاست جمهوری نمیبیند.

نسیم بهاری/ وحید هروآبادی

اینکه عده ای دم از «معرفی شخصی دیگر به عنوان کاندیدا در رقابت انتخاباتی سال96» بزنند، از چند جهت قابل بررسی است: اول اینکه گویا خودشان هم باورشان شده بود که سفرهای استانی دکتر احمدی نژاد انتخاباتی است! و گویا فقط برای اینکه بهره ای از سور و سات احتمالی سفره 96 داشته باشند خود را به جریان چسبانده بودند. دوم اینکه اگر از اول هم این گمان را نداشته اند، با اتفاقات اخیر باورشان شده که پس حتما سفرها انتخاباتی بوده و ما عقب مانده ایم و الان دست به کارند که فرصت به خیال خود از دست رفته را جبران کنند. سوم اینکه استثناء منقطع اند، به این معنی که از اول هم داخل نبوده اند و یا حتی با این پروژه و امثال آن «منزوی ساختن احمدی نژاد» را دنبال میکنند، به این امید که کم کم از چشم مردم دور و به دست خود و اطرافیانش محصور گردد؛ زهی خیال باطل که جریانی که دل به ولایت و استظهار آن به مردم است قطعا روز به روز شکوفا تر خواهد شد کما این که شده است.

اما برای یاران جریان بهار که حاوی اندیشه توحید و عدالت، آزادی و کرامت انسان، اقتدار ملت و ولایت مبتنی براندیشه های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری هستند، نه تنها شرایط تغییر نکرده بلکه اگر تغییر هم کرده باشد قطعا و یقینا شرایط مثبت و بهتر شده است، چرا که بار احتمالی که بر دوش این جریان و خود دکتر احمدی نژاد به واسطه اصرارهای مردمی سنگینی می کرد، امروز سبک شده و فعالیت ها از برچسب انتخاباتی بودن که جریان مخالف با بازخوانی اندیشه های امام و رهبری همواره به او میچسباند، مبرا شده است و فضا برای فعالیتی با توان بیشتر؛ باز تر و آماده تر شده است.

در این بین اما بسیارند کسانی که صادقانه و عاشقانه طلب حضور دکتر احمدی نژاد را داشتند چه در سطوح مختلف جریان و چه در توده های پر شور مردمی در اقصی نقاط کشور لذا خوب است یادآوری کنم، اولا محور استدلال بیان شده توسط مقام معظم رهبری مسئله «دوقطبی» بوده و همه جریانات و رسانه های طالب حضور دکتر احمدی نژاد در صحنه اجرایی کشور میتوانند: «همت خود را صرف بازشناسی جریان دوقطبی ساز در مقابل دکتر احمدی نژاد با پروژه «احمدی نژاد هراسی» و شبیه سازی و تعمیق اتفاقات سال 88 با بهانه های دیگر» کنند و معروف است که اگر شرط نباشد مشروط نیز نیست. ثانیا همین باور به اندیشه های امام و رهبری و اعتماد به «مدیریت طراز احمدی نژادی» سرمایه بی نظیر این جریان است، جریانی که تاثیر گذاری و ایجاد تحول در جامعه و اعمال تکلیف و انجام مسئولیت در ساحت های گوناگون را فقط از منظر ریاست جمهوری نمیبیند.

 

اما در آخر باید یاد آور شوم جامعه ایران و توده های دلداده به جریان بارور بهار که آنرا محصول اندیشه ناب امام خمینی(ره) و تحت منویات رهبری با محتوای گرایش الهی انسان ها به سوی حقیقت مهدوی، توحید و عدالت، آزادی و کرامت انسان، اقتدار ملت و انسان ها میدانند، نماینده دیگری بجز دکتر محمود احمدی نژاد و مهندس اسفندیار رحیم مشایی (که اعلام کرده است وارد چنین مباحثی نخواهد شد) نمیشناسد. در همان سال 92 نیز که فرصت حضور در عرصه انتخابات از این جریان دریغ شد خیلی ها سعی کردند سعید جلیلی را به نمایندگی از این جریان معرفی کنند که نه توانستند و نه اقبالی در جامعه ایران برای نسخه های بدلی جریان احمدی نژاد وجود دارد. هرچقدر هم که بخواهند با الهام از جریانات سیاست باز، زنده بودن جریانی را در انتخابات معرفی کنند، اقبال جامعه به جنس حقیقی سعی شان را بر باد خواهد داد، کما این که تا کنون بر باد داده است. آری خزان، جایگزین بهار نخواهد شد.

ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۴ + ۱۴ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای