۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۵۷۸
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳
بیانیه جبهه توحید و عدالت در حمایت از مهندس حمید بقایی
نسیم بهاری: جبهه همیشه امیدوار توحید و عدالت، ضمن تشکر از مهندس بقایی به خاطر ورود به هنگام در این عرصه، وعرض تبریک به حامیان و هواداران فکر و منش دکتر احمدی نژاد، آمادگی خود را برای حمایت جدی و همه جانبه از وی اعلام می دارد. باشد که در پرتوعنایات امام، شاهد حضور خدمتگزاران دلسوز درعرصه های اجرایی کشور باشیم.

نسیم بهاری:

وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِي الْأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ مِنْ قَبْلِهِمْ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمْ دِينَهُمُ الَّذِي ارْتَضَىٰ لَهُمْ وَلَيُبَدِّلَنَّهُمْ مِنْ بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْنًا
او می آید و هراس زدگان را امنیت می بخشد.
حقیقت گرانبهای امید را در نگاه به امام، بارها تجربه کردیم و او را یگانه آغاز و انجام امید، یافتیم. تداوم نگاه به امام، الطافی پی در پی را برایمان رَقَم زد تا آنجا که راهِ ورودِ نومیدی به قلبمان را مسدود نمود. پیچ و خَم های بسیاری که نیرنگ بازان به دست جاهلان برای ما تدارک دیدند، نگاهمان را از امام برنداشت و امیدمان را به یأس، مبدل نساخت؛ چرا که باور داشتیم، هر لحظه لطف امام، ساری و عنایتش، جاری است. امروز نیز اگر مصلحت در کنارماندن پرچمدار گفتمان توحید و عدالت است، لطف امام به شکل دیگری نصیبمان می شود.

با همین باور است که راه را صبورانه می پیماییم تا به روز موعود و موعودِ روزگاربرسیم ان شاءالله. اکنون با نسیم فرحبخش دیگری از بهار، به شور آمدیم و امیدمان، قوت گرفت. مهندس حمید بقایی که او را رادمردی از یاران باوفای دکتر احمدی نژاد می دانیم، پا به میدان بزرگ خدمت به مردم گذارده و آمادگی خود را برای ورود به این عرصه اعلام داشته است.

جبهه همیشه امیدوار توحید و عدالت، ضمن تشکر از مهندس بقایی به خاطر ورود به هنگام در این عرصه، وعرض تبریک به حامیان و هواداران فکر و منش دکتر احمدی نژاد، آمادگی خود را برای حمایت جدی و همه جانبه از وی اعلام می دارد. باشد که در پرتوعنایات امام، شاهد حضور خدمتگزاران دلسوز درعرصه های اجرایی کشور باشیم.

ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱ + ۸ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای