۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۵
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۶۱۳
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲
حمید بقایی:   ثبت ملی خطبه حضرت زهرا(س) بزرگترین افتخار زندگی من است
نسیم بهاری: اینجانب قبل از ثبت سند به عنوان رییس وقت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جهت ارائه گزارش مراحل ثبت سند ارزشمند مزبور به محضر مراجع تقلید و علمای قم رفتم که با استقبال و تایید این بزرگان روبه رو شد.
به گزارش نسیم بهاری، حمید بقایی به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س)، متنی در کانال تلگرامِ خود در رابطه با ثبت ملی خطبه ی حضرت زهرا(س) نوشت که در ادامه می آید.
 
«17 خرداد سال 1389 از بهترین روزهای زندگی من است، در این روز بیاد ماندنی طی مراسمی در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) با حضور جمع کثیری از زائران، علماء ، طلاب و مسئولین قم، سند آئین خطبه خوانی حضرت زهراء (س) که به ثبت ملی سازمان میراث فرهنگی رسیده بود، رونمایی شد.
سند ثبت ملی آیین خطبه خوانی حضرت زهراء (س) پیش از رونمایی، به امضاي هفت تن از مراجع معظم تقليد، حضرات آيات عظام وحيد خراساني ، مکارم شيرازي‌ ، نوري همداني، صافي گلپايگاني، جوادي آملي، شبيري زنجاني و سبحاني رسيده بود.
اینجانب قبل از ثبت سند به عنوان رییس وقت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جهت ارائه گزارش مراحل ثبت سند ارزشمند مزبور به محضر مراجع تقلید و علمای قم رفتم که با استقبال و تایید این بزرگان روبه رو شد.
در ملاقاتی که با آیت الله العظمی وحید خراسانی داشتم، ایشان ضمن ابراز لطف و محبت، به بنده فرمودند: مادرتان شما را بسیار دوست می دارد و دعای خیر ایشان پشت سر شماست که خداوند چنین توفیقی را عطا نموده است.
 
 میلاد حضرت فاطمه زهراء (س) و روز مادر بر ملت بزرگ ایران مبارک باد».
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۳ + ۱۵ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای