۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۶۲۰
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۴
دعوت حمید بقایی از حسن روحانی جهت مناظره رو در رو  در میدان آزادی
حمید بقایی، حسن روحانی را به مناظره رو در رو دعوت کرد؛
نسیم بهاری: نظر به رونمائی از این منشور و الزام رئیس جمهور به اجرای قانون اساسی در مورد حقوق ملت ایران، اینجانب از آقای حسن روحانی برای مناظره درخصوص رعایت منشور حقوق شهروندی توسط وزارت اطلاعات دولت تدبیر و امید در رسانه ملی یا در هر اجتماع مردمی در هر کجای ایران که مدنظرشان باشد دعوت بعمل می آورم.
به گزارش نسیم بهاری، آقای حمید بقایی در کانال تلگرامش متنی نوشت که در آن اقای حسن روحانی را به مناظره ی رو در رو در میدان آزادی دعوت کرده است. متن این دعوت در ادامه می اید.
 
«مدتی قبل آقای حسن روحانی به همراه جمعی از اعضای دولت، از منشور حقوق شهروندی با حضور رسانه ها در سالن اجلاس سران رونمائی نمودند و بنام ایشان در پیامکی به تیراژ میلیونی، خبر آن مکرراً به اطلاع مردم ایران رسانده شد.
نظر به رونمائی از این منشور و الزام رئیس جمهور به اجرای قانون اساسی در مورد حقوق ملت ایران، اینجانب از آقای حسن روحانی برای مناظره درخصوص رعایت منشور حقوق شهروندی توسط وزارت اطلاعات دولت تدبیر و امید  در رسانه ملی یا در هر اجتماع مردمی در هر کجای ایران که مدنظرشان باشد دعوت بعمل می آورم . البته مکان پیشنهادی بنده مناظره رو در رو در حضور مردم در میدان آزادی تهران است. 
ضمناً لازم به  تصریح است که در هر مورد دیگری نیز برای مناظره با ایشان اعلام آمادگی می نمایم.» 
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۴ + ۱۵ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای