۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۶۲۴
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
علی اکبر جوانفکر: ما خیلی مشکوکیم!
نسیم بهاری: ما اطرافیان نزدیک به دکتر احمدی نژاد ، مشکوکیم و خیلی هم مشکوکیم. آقای کرباسچی لطفا آسوده بخوابید و نگران اطرافیان نزدیک دکتر احمدی نژاد نباشید زیرا خوش نشینان مقیم انگلیس ، آدرس افراد مشکوک را به تروریست هایی که به تازگی وعده آنها را داده اند، تقدیم خواهند کرد.
آقای غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در یک اظهارنظر پلیسی گفته است که مجموعه نزدیک به احمدی نژاد مشکوک است.
وقتی به خودم و افراد نزدیک به دکتر احمدی نژاد دقت می کنم ، بیشتر به این امر واقف می شوم که حق با آقای کرباسچی است و ما یک مجموعه مشکوک هستیم.
ما مشکوکیم به پایبندی به ارزش های انقلاب اسلامی در دورانی که مدعیان پرطمطراق عرصه سیاست، به انقلاب و اسلام پشت کرده اند و حتی از گذشته خود نیز ابراز ندامت می کنند. 
ما مشکوکیم به وطن پرستی و ایران دوستی ، آن هم در شرایطی که عده ای ناجوانمردانه چوب حراج به میهن عزیزمان می زنند و با عملکرد جاهلانه خود ، منزلت و حیثیت ملی و دینی ایرانیان را به صورت بی سابقه ای لگد مال کرده اند.
ما مشکوکیم به اینکه مردم ایران را صاحب اختیار تام و تمام و مالک اصلی این سرزمین می دانیم و معتقدیم که منابع و ذخایر این کشور و ثروت های پیدا و پنهان آن متعلق به مردم است و باید مستقیما در اختیار خود آنها قرارگیرد در حالی که عده ای خودخواه ، مردم را به هیچ انگاشته و خود را  به ناحق و با وقاحت ، صاحب اختیار مردم و مسلط برسرنوشت آنان، کشور و انقلاب می دانند. 
ما مشکوکیم به مردم دوستی و عزت آفرینی و اقتدار خواهی برای مردم عزیز و سرافرازی که صادقانه ، عزیزترین های خود را در راه بقای این سرزمین و دفاع از آرمانهای بلند خویش تقدیم کردند اما امروز با سخیف ترین توهین ها از سوی عناصر بی ریشه ، مواجه شده اند.
ما مشکوکیم به ولایتمداری و ولایت پذیری راستین در عهدی که عده ای قدرت طلب و تمامیت خواه ، ولایت را ابزاری در خدمت اهداف کودکانه خود تفسیر می کنند و عده ای دیگر ولایت ستیزی را پیشه خویش کرده اند تا تیشه به ریشه انقلاب بزنند.
ما مشکوکیم به دشمن شناسی و بی اثر کردن تلاش های او ، در دوره ای که عده ای مفتون و سرمست از مالها و ثروت های انباشته شده ، راه دشمن را برای افزون ساختن تهدید ها و تحریم ها هموار ساخته و پیش پای آنان فرش قرمز می گسترانند تا خونهای بر زمین ریخته شده به چشم نیاید.
ما مشکوکیم به پاک دستی و ساده زیستی در مقطعی که سرمایه سالاران و مترفین برخوردار از ثروت های نجومی سیطره خود را بر منابع ملت ایران گسترش داده و رد پای آنان در پرونده های فساد برجسته تر از همیشه شده است.
ما مشکوکیم به خدمتگزاری و دست بوسی مردم در شرایطی که برخی متکبرین خودبرتربین که منزلتی جز خدمتگزاری به مردم ندارند، دست خویش را برای بوسیده شدن ، به سوی دیگران دراز می کنند .
ما مشکوکیم به منحرف بودن از روندی که دستاورد چندانی برای ملت ایران به ارمغان نیاورده و هزینه هایش بسیار بیشتر و سنگین تر از خدمات ناچیزش برای کشور بوده است و برخی از داشته های عظیم ملت ایران را به نفع دشمن بر باد فنا داده است.
ما مشکوکیم به تلاش عالمانه برای پیشرفت همه جانبه کشور و اثر گذاری در فضای عمومی جهان تا آنجا که در سالهای حضور دولتهای نهم و دهم قیمت نفت یعنی استراتژیک ترین کالای ایران به بالاترین قیمت درسالهای پس از انقلاب به فروش رسید.
ما مشکوکیم به مظلومیت و سکوت در برابر اعمال زور کسانی که همه حربه های ممکن را با استفاده از رسانه های فرومایه و در اختیار خویش به کار برده اند تا با به راه انداختن سیلابی از اتهامات ، افترائات و توهین های بی سابقه و نشان دادن داغ و درفش و حبس و محروم کردن خادمان ملت از بدیهی ترین حقوق سیاسی و اجتماعی خود ، به مردم ایران اثبات کنند که آنها در این کشور همه کاره اند.
بله ما اطرافیان نزدیک به دکتر احمدی نژاد ، مشکوکیم و خیلی هم مشکوکیم.
آقای کرباسچی لطفا آسوده بخوابید و نگران اطرافیان نزدیک دکتر احمدی نژاد نباشید زیرا خوش نشینان مقیم انگلیس ، آدرس افراد مشکوک را به تروریست هایی که به تازگی وعده آنها را داده اند، تقدیم خواهند کرد.
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۱ + ۱۲ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای