۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۵
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۶۴۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
بذرتان میوه شد؛ نوش جان کنید!
یادداشت/ مصطفی زرقونی؛
نسیم بهاری: هشتگ می زنید که سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی سلفی حقارت است؟! اشتباه می کنید، همچون آشنا به دستبوسی آیت الله جنتی بروید حکمت آن را خواهید دانست! بذری که بر اساس مسموعات کاشتند، فصل میوه دادن آن فرا رسیده ،گلایه و اعتراض مسموع نیست ، اینجا همه با همند!
سال ۹۰ چندی پس از آن که شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی فرمان داد باید کاری کنیم که ایستادن کنار احمدی نژاد ننگ شود ، در داخل عده ای سخت مشغول "انحراف زدایی" از ساحت  بی نقص کشور بودند!
انتخابات مجلس در پیش بود و اصولگرایان و اعضای قرارگاه عمار و رسانه های هم سوی آن ها ، در بوق و کرنا کرده بود که جریان انحرافی (انقلابی های عدالت خواه و آزادی خواه) می خواهند به هر کاندیدای خود ۹۰۰ میلیون تومان پول بدهند تا در انتخابات برنده شوند! 
اصولگرایان و شورای نگهبان هر کس که کمترین نزدیکی فکری به احمدی نژاد و مشایی داشت را رد کرد و البته هرگز آن را انکار نکرد!
فرمانده سپاه در همان سال اعلام کرد که بزرگترین دستاورد سپاه در حذف جریان انحرافی (عدالت خواهان و آزادی خواهان ) است!
در آن ایام به واسطه کار در رسانه  تا حدودی با کاندیداهای نزدیک به تفکر احمدی نژاد و مشایی در ارتباط بودم. از جمله این کاندیداها کسی با مدرک دکترا از دانشگاهی معتبر در اروپا و جزو معدود افراد متخصص در رشته خود و دارای سابقه انقلابی و مناصب مدیریتی قابل توجهی در دولت ها مختلف ، نامش  فرض کنید "سعید" بود!
در مرحله اول بررسی صلاحیت «سعید» را «سعیده» ثبت کرده بودند و در نامه رد صلاحیتش عنوان شده بود «خانم» سعیده(!) فلانی! و ردش کرده بودند.  در مرحله بعد از اعتراض وی و بررسی مجدد! ، نامه ای آمد باز با همان عنوان «خانم»سعیده(!) فلانی ، در پاسخ به اعتراض شما صلاحیت تان به استناد بند فلان ماده بهمان تایید نشد!
همان جا به شوخی گفتم باور کنید اصلا پوشه و پرونده شما باز نشده ، همین که نام خانوادگی را دیدند در هر دو مرحله رد صلاحیت شدید ، آن هم به گمان اینکه «مونث» هستید!
 این رویه ای شد برای رد صلاحیت مشایی در سال ۹۲ که پیشاپیش آیت الله مومن گفته بود اگر بوی انحراف استشمام کنیم رد می کنیم!  به مشام شان از تفکر احمدی نژاد بوی انحراف رسید اما از روحانی نرسید، کما این که از کاندیداهای اعتدال گرای تایید صلاحیت شده در مجلس سال ۹۰ نرسید و بدین ترتیب شورای نگهبان کاندیداهای صلاحیت دار دو مجلس سال های ۹۰ و ۹۴ و دو ریاست جمهوری سال های ۹۲ و ۹۶ را مشخص کرد تا قطار به ریلی که مرحومِ مغروقِ در استخرِ کوشک می خواست برگردد و چنین شد!
امروز اگر از برجام و توتال و آب و برق و گاز و کاسپین و پیاز و ترافیک و آلودگی می نالید، باید تشکر کنید از فرمانده سپاه که در سال ۹۰ انحراف را زدود و از شورای نگهبان که در چهار انتخابات انحراف زدایی کرد و حق را به حق دار رسانید!
هشتگ می زنید که سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی سلفی حقارت است؟!  اشتباه می کنید، همچون آشنا به دستبوسی آیت الله جنتی بروید حکمت آن را خواهید دانست!
بذری که بر اساس مسموعات کاشتند، فصل میوه دادن آن فرا رسیده، گلایه و اعتراض مسموع نیست ، اینجا همه با همند! 
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۸ + ۳ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای