۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۷
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۶۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
 انتقام الهی به زودی ریشه ظلم و فساد را برخواهد کند!
پیام تسلیت دکتر محمود احمدی نژاد در ارتباط با شهادت مظلومانه شهید محسن حججی؛
نسیم بهاری: تردید ندارم که در سایه وحدت و همدلی همه ملت ها، دست انتقام الهی به زودی ریشه ظلم و فساد را برخواهد کند و فصل زیبای سرشار از آزادی، عدالت، عشق، معرفت و انسانیت را در سراسر گیتی مستقر خواهد کرد. اینجانب شهادت مظلومانه شهید سرفراز محسن حججی را به ملت عزیز ایران و بالاخص پدر، مادر، همسر، فرزند و سایر بازماندگان معظم این شهید والامقام تبریک و تسلیت می گویم و برای همه آنان از خداوند متعال صبر و اجر و برای آن شهید معزز همنشینی با شهدای کربلا را مسالت دارم.
به گزارش نسیم بهاری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمود احمدی نژاد، صبح امروز وی در پیامی شهادت «محسن حججی» را تسلیت گفت. پیام او به شرح زیر است.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
انالله و اناالیه راجعون
 
دست نابکار شیطان یک بار دیگر از آستین گروهی جنایت پیشه بیرون آمد و خون پاک یکی از جوانان این سرزمین را که نماد راستین غیرت، شجاعت و مردانگی بود، بر زمین ریخت.
 
شهید محسن حججی از فرزندان برومند این آب و خاک پاک در شرایطی به شهادت رسید که در اسارت قرار داشت و کسانی که او را مظلومانه به شهادت رساندند، نشان دادند که پیرو هیچ دین و آئینی نیستند و جز قساوت و دنائت چیزی نیاموخته اند.
 
تردید ندارم که در سایه وحدت و همدلی همه ملت ها، دست انتقام الهی به زودی ریشه ظلم و فساد را برخواهد کند و فصل زیبای سرشار از آزادی، عدالت، عشق، معرفت و انسانیت را در سراسر گیتی مستقر خواهد کرد.
 
اینجانب شهادت مظلومانه شهید سرفراز محسن حججی را به ملت عزیز ایران و بالاخص پدر، مادر، همسر، فرزند و سایر بازماندگان معظم این شهید والامقام تبریک و تسلیت می گویم و برای همه آنان از خداوند متعال صبر و اجر و برای آن شهید معزز همنشینی با شهدای کربلا را مسالت دارم.
 
خادم ملت
محمود احمدی نژاد
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۷ + ۹ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای