۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۳
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۶۵۶
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۳
دم خروس بیرون زد!
یادداشت/ مصطفی زرقونی؛
نسیم بهاری: باید از آقای کدخدایی بابت این اعتراف تشکر کرد. اما سرافکندگی خواهد ماند برای حزقلابی هایی که همواره از فریب خوردن و خودفریبی لذت می برند و جاده صاف کن قتل امیرکبیرها به گناه مراقبت از اموال مردم و استقلال کشور هستند.
کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان: با توجه به خساراتی که سال ٨٨ به کشور وارد شد احمدی نژاد ، میرحسین و کروبی دیگر هرگز تایید صلاحیت نخواهند شد. ابا ندارم همه بدانند رابطه ام با برخی اصلاح طلبان خوب است.
گذر زمان حقیقت دیگری را روشن کرد و روزی هم خواهد رسید که مستندات آنچه عباس عبدی مبنی بر تعهد کشور برای ممانعت از آمدن احمدی نژاد گفت هم آشکار  شود.
اعتراف کدخدایی نشان داد که همه آنچه درباره انحراف احمدی نژاد و مشایی به عماریون و حزبلایی ها گفته اند فریب بود و مشکل همان رای بالای  سال  ٨٨ احمدی نژاد بود. 
آن روز ادعا شد که از رای مردم نگهبانی می شود اما کدام نگهبانی وقتی که از فردای انتخابات ٨٨ به جرم و گناه رای آوری، رئیس جمهور محدود شد و برای این محدود کردن تهمت انحراف زده شد؟!
کدام نگهبانی وقتی نماینده ۲۵ میلیون رای دهنده را روز به روز محدودتر می کند تا دوره اش پایان یابد و بعد از آن رد صلاحیت برایش تدارک می بیند؟! 
چندین سال جماعت متحجری که دختر آرایش کرده می دیدند ضربان قلب شان تند می زد و دست و پا  گم می کردند را با عکس نشستن هدیه تهرانی در کنار مشایی سرِ کار گذاشتند و به شورش واداشتند تا همین دلیلی که امروز بیان کردند را نگویند!
آنقدر از این بهانه های مضحک آوردند تا دور خورده های همیشگی باور کنند  رد صلاحیت حق احمدی نژاد و مشایی است و امروز که ٨ سال از ٨٨ گذشته تازه کدخدایی اعتراف می کند دلیل رد صلاحیت وقایع ٨٨ است!
حتی اگر از بیانیه های مکرری که موسوی و کروبی برای شورش بر جمهوریت و خون به پا کردن داده اند چشم پوشی می شد باز هم به دلیل کهنسال بودن آن ها امکان حضور در انتخابات را نداشتند. پس نتیجه می گیریم که این ادعا تنها برای احمدی نژاد مطرح شده و آن دو اسم هم اضافه گردید تا به زعم خودشان از آن طرف هم کارت قرمز داده باشند!
دلیل رد صلاحیت  احمدی نژاد ، گناه سال ٨٨ اوست که با چند سوال ساده از چند خاندان پرسید که چگونه  ثروتمند شده اند! 
کسی در این کشور « از کجا آورده ای؟ » را که شهید بهشتی بر آن تاکید داشت را نباید بپرسد!
این واقعیت موجود است و باید از آقای کدخدایی بابت این اعتراف تشکر کرد. اما سرافکندگی خواهد ماند برای حزقلابی هایی که همواره از فریب خوردن و خودفریبی لذت می برند و جاده صاف کن قتل امیرکبیرها به گناه مراقبت از اموال مردم  و استقلال کشور هستند.
 
 
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۲ + ۱۵ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای