۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۸
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
قائم‌مقام آستان قدس: با تمام قوا به کمک مردم زلزله‌زده رفته‌ایم/استقرار مسئولان آستان قدس در منطقه
نسیم بهاری: قائم‌مقام آستان قدس رضوی گفت که برخی معاونین و مسئولان این آستان در منطقه زلزله حضور دارند و اقلام و امکانات مورد نیاز زلزله‌زدگان ارسال شده است.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: سید مرتضی بختیاری قائم‌مقام آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی تسنیم ضمن ابراز تأسف و تأثر از حادثه زلزله غرب کشور، اظهار داشت: بنا به دستور و پیام رهبر معظم انقلاب تمام مسئولان و قوا موظف به حضور پررنگ در حوزه خدمت‌رسانی به مردم آسیب‌دیده هستند.

 
وی با بیان اینکه آستان قدس رضوی حسب فرمایش و دستور صریح تولیت محترم خود با تمام قوا به میدان آمده است، افزود: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید تمام مسئولین بدون معطلی مردم شریف و عزیز منطقه را از بحران به وجود آمده خارج کرده و خدمت‌رسانی به آنان تسریع یابد.
سید مرتضی بختیاری در پاسخ به این سؤال که مسئولین آستان قدس رضوی تاکنون چه کمک‌هایی به منطقه و مردم مظلوم آسیب‌دیده داشته‌اند، افزود: تاکنون برخی معاونین و مسئولین آستان قدس به‌نمایندگی در منطقه حضور پیدا کرده و حسب نیازسنجی اتفاق‌افتاده اقلام و امکانات مورد نیاز به آنجا ارسال شده است.
 
وی افزود: در حوزه خوراک، پوشاک و سرپناه سعی شده با توجه به بضاعت خود هرآنچه مدیریت بحران و دیگر عوامل درخواست داده‌اند به منطقه ارسال شود که این روند ادامه دارد.
 
تسنیم
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۷ + ۸ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای