۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۶
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۷۹۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
پیام دکتر احمدی نژاد در خصوص زلزله کرمانشاه خطاب به ملت ایران/ امروز روز همدلی و هم آوایی و جلوه‌گری روح بلند خداجو و انسانی ملت ایران است
نسیم بهاری: تردید ندارم که شما مردم فرهنگ‌ساز و تمدن‌آفرین در این آزمایش بزرگ فروزنده‌تر از همیشه خواهید درخشید و با گام‌های بلند و آسمانی، دست‌های پر برکت و نوای مهربانی خود به یاری هموطنان خواهید شتافت و با کاهش آلام عزیزان دردمند راه را برای بازیابی هرچه سریعتر زندگانی پر شور و شوق خواهید گشود.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری:  متن پیام به شرح زیر است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
ملت بزرگوار و شریف ایران
 
سلام و درود خداوند بر شما و همه آزادی‌خواهان، عدالت طلبان و موحدان عالم
 
تاریخ پر افتخار سرزمین ما مملو از صحنه های پرشور و پرشکوه همدلی، همدردی،  مشارکت و ایثار در مواجهه با حوادث طبیعی و سیاسی و اجتماعی است.
 
همبستگی و تعاون ایرانیان در لحظه بروز مشکل به ویژه مشکلات ناخواسته و خارج از اراده انسانی، مثال زدنی و موجد صحنه های پرشور و افتخار آمیز از جوشش قهرمانی و احساس انسانی و جوانمردی است.
 
متاسفانه جمع کثیری از هموطنان عزیز و کرد ما در اثر زلزله کم سابقه و مهیب در شرایط بسیار سخت به سر می برند. یکباره و در چشم بر هم زدنی تمام روابط اجتماعی و مامن و ماوا و خانه و خانواده و آرامش در هم شکسته است.
 
امروز روز همدلی و هم آوایی و جلوه‌گری روح بلند خداجو و انسانی ملت ایران است. مردم عزیز ایران از شمال سبز تا جنوب مهربانی و از شرق سخاوت تا غرب کرامت و بزرگواری در تجلی‌های گوناگون و ستودنی به صحنه آمده اند، ورزشکاران قهرمان، معلمان و فرهنگیان پرمهر، دانشگاهیان و دانشجویان خستگی‌ناپذیر، هنرمندان زیبایی‌آفرین، کارگران پر تلاش، کشاورزان فداکار، کارمندان خدوم، کسبه شریف، رانندگان غیرتمند و اقشار گوناگون همه به پا خواسته‌اند تا شادی و غم را با عزیزانمان در خطه پهلوان پرور غرب کشور تقسیم کنند.
 
تردید ندارم که شما مردم فرهنگ‌ساز و تمدن‌آفرین در این آزمایش بزرگ فروزنده‌تر از همیشه خواهید درخشید و با گام‌های بلند و آسمانی، دست‌های پر برکت و نوای مهربانی خود به یاری هموطنان خواهید شتافت و با کاهش آلام عزیزان دردمند راه را برای بازیابی هرچه سریعتر زندگانی پر شور و شوق خواهید گشود. انشاء‌الله این خود موجب نزول لطف و برکات بیشتر الهی خواهد شد.
 
از خداوند منان رفع فوری مشکلات و سلامتی و عزت و موفقیت روز‌افزون ملت ایران تحت عنایات امام عصر(عج) را مسئلت دارم.
 
خادم ملت ایران
محمود احمدی نژاد
alt
دولت بهار
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۵ + ۱۳ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای