۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۸۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
پشتش گرم است!
نسیم بهاری: روزنامه کیهان آقای شریعتمداری در یادداشتی که روز گذشته (دوشنبه) منتشر کرد ، پناه بردن بنده و آقای حمید بقایی به حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) را به استهزاء گرفته و از آن به عنوان ادا و اطوار بست‌ نشینی یاد کرده است!.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: روزنامه کیهان  آقای شریعتمداری در یادداشتی که روز گذشته (دوشنبه) منتشر کرد ، پناه بردن بنده و آقای حمید بقایی به حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) را به استهزاء گرفته و از آن به عنوان "ادا و اطوار بست‌ نشینی" یاد کرده است!.

 

حرم مطهر سه امامزاده بزرگوار در جوار شهر تهران و بالاخص حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) که زیارت ایشان با زیارت حرم امام حسین (ع) برابر دانسته شده است، مایه امید هر انسان مسلمان برای پناه بردن از ظلم و ستم یک جریان متکی به قدرت است. بر این اساس، بنده به اتفاق آقایان بقایی و خراسانی که از استمرار اقدامات ظالمانه دستگاه قضایی به ستوه آمده ایم، به عنوان یک وظیفه دینی که یاری جستن از دیگران برای رهایی از ظلم را ضروری دانسته است ، چاره دیگری جز روی آوردن به حریم امن ائمه معصومین (ع) و فرزندان شریف آنان نیافتیم.  
آیا استغاثه چند نفر در حرم مطهر امامزادگان برای بهره بردن از فیوضات رحمانی آنان باید مایه خشم و عصبانیت رسانه ای شود که خود را اصولگرا و مدافع ارزشها و نماینده انحصاری دینمداری می خواند؟ بسیار مایه حیرت است که کیهان آقای شریعتمداری به جای فریاد بر سر ظالم ، فریادش را بر سر مظلوم بلند کرده است و با لطایف الحیل اصرار دارد که پناه بردن به اهل بیت و استمداد از آنها را در برابر یک ظلم آشکار، ملوث نماید!
کیهان ادعا کرده است که "پیش از این نیز در ماجرای بازداشت و رسیدگی قضایی به پرونده اتهامات مهدی هاشمی نیز، مرحوم هاشمی خواستار گرفتن پرونده از قاضی و سپردن آن به قاضی دیگری که مد نظرش بود، شده بود. طبیعی است که چنین خواسته‌هایی در گماشتن قاضی مطلوب خود برای پرونده اتهامات، جایی در نظام‌های حقوقی و قضایی دنیا ندارد و نام بردن از آیت‌الله هاشمی شاهرودی، غیر از بهانه‌ای برای محکمه‌گریزی نیست."
بسیار مایه تاسف است که یک رسانه به اصطلاح ارتباط جمعی به جای پی جویی حقوق عمومی و طرفداری از حق و عدالت ، جانب ظلم و ظالم را می گیرد و به دروغ پردازی متوسل می شود.
در بیانیه ای که ما سه نفر منتشر کردیم هرگز خواستار گرفتن پرونده از قاضی و سپردن آن به یک قاضی دیگر نشدیم. روزنامه کیهان از سر عناد و کج فهمی و با آسمان ریسمان کردن ، کوشیده است تا به توجیه ظلم بپردازد و مدعی شود که ما با بهانه جویی قصد محکمه گریزی داریم.
دروغ پردازی های کیهان با هدف حمایت کور از ظلم بزرگ و آشکار دستگاه قضایی ، مایه شرمندگی همه کسانی است که این روزنامه را پیشانی دفاع از نظام و انقلاب فرض کرده اند.
چنین به نظر می رسد که پشت آقای شریعتمداری گرم است و هیچگاه به اتهامات و افترائات او به دیگران ، در دستگاه قضایی رسیدگی نشده است. اگر تنها بخش کوچکی از رفتارهای صورت گرفته با ما را با او کرده بودند، معلوم نبود که دستگاه قضایی ، هدف چه برچسب ها و افترائاتی از سوی کیهان قرار می گرفت؟
جا دارد به آقای حسین شریعتمداری این نکته را نیز گوشزد نمایم که نزدیک به یک ربع قرن است که شما یک موسسه معظم فرهنگی و مطبوعاتی متعلق به بیت المال را در انحصار خود گرفته اید و با وجود آنکه بیشترین کمک مالی از بیت المال را در مقایسه با سایر رسانه ها دریافت کرده اید، اما امروز در سایه مدیریت بسیار مشعشع و استثنایی خودتان! ، این موسسه را از مرز ورشکستگی نیز عبور داده اید.
موسسه ای که شما 25 سال پیش تحویل گرفتید ، روزنامه ای با بیشترین تیراژ و گسترده ترین نفوذ اجتماعی را منتشر می ساخت اما شما امروز آن را به جایی رسانده اید که شمارگان آن از اعضای یک کانال تلگرامی گمنام نیز کمتر است. 
آیا بلایی که شما بر سر این موسسه دولتی آورده اید، مصداق روشن تضییع حقوق عمومی نیست؟! آیا فکر نمی کنید روزی در همین دنیا به حساب ها رسیدگی خواهد شد و در آن روز ظالمان و حامیان بی منطق آنها پناهگاهی نخواهند داشت؟ همه باید به خدا پناه ببریم و از حمایت از ظالم دست برداریم.
 
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۰ + ۹ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای