۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۶
نسیم بهاری: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: وقوع پس‌لرزه 5.8 ریشتری باعث مصدومیت 49 نفر دیگر در شهرستان‌های آبدانان و دهلران گردیده و آمار زلزله را در استان ایلام به 402 نفر افزایش داده است.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: طبق آخرین آمارهای واصله از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مناطق زلزله‌زده، تعداد مصدومان زلزله در استان ایلام تا ساعت 14 بعدازظهر روز چهارشنبه 29 مرداد، به 402 نفر افزایش یافته است.

دکتر «علی دل‌پیشه» در رابطه با آخرین آمار مصدومان اظهار کرد: در جریان این زلزله تعداد 402 نفر دچار مصدومیت شده و خوشبختانه بدون گزارش مورد مرگ، این تعداد در مراکز بهداشتی درمانی بخش مورموری و بیمارستان‌های شهرستان‌های آبدانان، دهلران و دزفول مورد درمان قرار گرفته‌اند.

وی ادامه داد: وقوع پس‌لرزه 5.8 ریشتری باعث مصدومیت 49 نفر دیگر در شهرستان‌های آبدانان و دهلران گردیده و آمار زلزله را در استان ایلام به 402 نفر افزایش داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: در روزهای اخیر پس از وقوع زلزله تعداد 17 نفر در بیمارستان بستری بوده که از این تعداد 10 نفر ترخیص شده و در حال حاضر شش نفر در بیمارستان شهر دزفول به واسطه نزدیکی مسافت و یک نفر در بیمارستان امام (ره) ایلام بستری هستند.

دل‌پیشه با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی ایلام آمادگی کامل برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق زلزله‌زده را داراست، ادامه داد: اکیپ‌های پزشکی با تمام تجهیزات، آمبولانس اتوبوسی و 12 دستگاه آمبولانس برای مواقع اضطراری و احتمالی در حال آماده‌باش در مناطق زلزله‌زده بخش مورموری و شهرستان‌های آبدانان و دهلران هستند.

منبع/ایسنا

لینک خبر : http://nasimbahari.com/news/387
اخبار مرتبط
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۵ + ۱۳ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای