۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
 پاسخ احمدی نژاد به سوال خبرنگار اصلاح طلب در مورد فجایع کهریزک و انتصاب مرتضوی
نسیم بهاری: 16 فروردین 96 دکتر احمدی‌نژاد در جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران در پاسخ به خبرنگار روزنامه اصلاح‌طلب شرق مباحثی رو عنوان کرد.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: 16 فروردین 96 | دکتر احمدی‌نژاد در جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران در پاسخ به خبرنگار روزنامه اصلاح‌طلب شرق گفت:

 
به نظر می رسد که شما مواضع من را دنبال نمی‌کنید؛ در همان ماه رمضان سال88، بنده در نماز جمعه تهران سخنرانی داشتم و به موضوع کهریزک پرداختم و گفتم که این مسئله قطعا یک جنایت و یک فساد است و باید با این مسئله برخورد قاطع بشود؛ می توانید به آن سخنرانی مراجعه و در صورت صلاحدید مجموعه روزنامه تان، آن را منتشر کنید تا خواننده های شما در جریان قرار بگیرند.
 
اما ماجرای کهریزک چه ارتباطی به دولت دارد؟! ارتباطش با دولت چیست؟ آیا سازمان زندان ها زیر نظر دولت است؟ آیا نیروی انتظامی زیر نظر دولت است؟ آیا قوه قضائیه زیر نظر دولت است؟ 
 
در زمانی که آقای مرتضوی به ریاست سازمان تامین اجتماعی منصوب شد هیچ کدام از این اتهامات مطرح نشده بود و در آینده مطرح شد؛ تا امروز [سال 96] هم آقای مرتضوی توسط دادگاه های رسمی جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با پرونده کهریزک محکوم نشده است.
 
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۳ + ۱۱ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای