۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۹۴۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
 نتیجه مقابله با احمدی نژاد چیست؟
یادداشت/محسن فنی؛
نسیم بهاری: مطمئناً مقابلهٔ با احمدی نژاد منتهی به ایستادگی در برابر انقلاب و امام و رهبری خواهد شد چرا که احمدی نژاد کاری نکرد مگر در راستای اهداف انقلاب و مقابلهٔ با بی عدالتی و تبعیض و سوء استفاده از قدرت و فامیل بازی و تکبر و عدم پاسخگویی مسئولین به مردم.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: مدتهاست است این تحلیل غلط را به خورد ملت میدهند که سرانجام کار احمدی نژاد به تقابل با نظام و انقلاب میکشد و به گزاف به او تهمت تبدیل شدن به اپوزیسیون نظام میزنند.

 
اما همانگونه که میبینیم خودشان با کافر و ملحد خواندن یک مسیحی مؤمن و معتقد به ظهور عیسی(ع) در کنار مهدی موعود (عج) و یک انقلابی ضد امپریالیسم که با همت و درایت احمدی نژاد به شریک استراتژیک ایران بیخ گوش امریکا تبدیل شده بود، به تقابل آشکار با آرمانهای امام و انقلاب و رهبری میپردازند.
 
یا با برخورد عطوفت آمیز و مماشات با خیانت کارانی چون مهدی هاشمی رفسنجانی و حسین فریدون و برادر جهانگیری و نجومی بگیران و اختلاسگران، اعتماد عمومی ملت به نظام اسلامی را که بزرگترین پشتوانهٔ انقلاب است از بین می‌برند و با سوء استفاده از قدرت به دنبال تشکیل پرونده های سیاسی برای مخالفان خود هستند تا بدین طریق قدرت خود را برای سالهای بیشتری تضمین کنند.
 
به راستی محاکمهٔ اطرافیان احمدی نژاد بیشتر موجبات اعتماد به نظام و قوه قضاییه را فراهم میکند یا برخورد با حسین فریدون و برادر جهانگیری و نجومی بگیران؟ کدامیک خواست مردم است و کدامیک خواست کانون های قدرت؟
 
مطمئناً مقابلهٔ با احمدی نژاد منتهی به ایستادگی در برابر انقلاب و امام و رهبری خواهد شد چرا که احمدی نژاد کاری نکرد مگر در راستای اهداف انقلاب و مقابلهٔ با بی عدالتی و تبعیض و سوء استفاده از قدرت و فامیل بازی و تکبر و عدم پاسخگویی مسئولین به مردم، منتهی به پیشرفت و اعتلا و اقتدار انقلاب و رهبری و مردم.
#محسن_فنی
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۷ + ۷ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای