۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۳۹۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
حضور صادق لاریجانی در دانشگاه شریف، همزمان با افزایش انتقادات از عملکرد دستگاه قضائی
نسیم بهاری: افکار عمومی در هفته‌ی جاری ملاحظه خواهد نمود که آیا انتقادات سنگین اجتماعی نسبت به عملکرد صادق لاریجانی، موجب تن دادن وی به حضور در یک جلسه‌ی انتقادی عمومی و واقعاً آزاد در یکی از دانشگاه‌های کشور خواهد شد یا همچنان شاهد استمرار روند سابق در نحوه‌ی برگزاری چنین جلساتی خواهیم بود.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: برخی شنیده‌ها حاکی از آن است که صادق لاریجانی سه‌شنبه‌ی هفته‌ی جاری در دانشگاه صنعتی شریف در جلسه‌ای دانشجویی حاضر خواهد شد.

 
پس از افزایش انتقادات نسبت به عملکرد قوه قضائیه‌ی لاریجانی، هفته‌ی گذشته بسیج دانشجویی شریف از وی برای حضور در این دانشگاه و پاسخ به انتقادات دانشجویان در آستانه‌ی روز دانشجو دعوت نموده، و تصویر نامه‌ی رسمی این درخواست در کانال تلگرامی این تشکل منتشر شد.
 
 در صورت حضور صادق لاریجانی در این برنامه، این اولین حضور وی در یک جلسه‌ی عمومی دانشجویی در یک دانشگاه در طول هشت سال ریاستش بر قوه قضائیه خواهد بود.
 
با توجه به حضور تیم حفاظت صادق لاریجانی در روز چهارشنبه‌ی هفته قبل در دانشگاه شریف، احتمال حضور وی در این دانشگاه قوت یافته است.
 
شنیده‌ها حاکی از درخواست تیم حفاظت لاریجانی برای جلوگیری از حضور هر گونه موبایل و وسایل ضبط صوت و تصویر در سالن برگزاری برنامه است.
 
 گفتنی است  سال گذشته‌ جلسه‌ای با جمعی محدود از نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در دفتر صادق لاریجانی، بدون حضور خبرنگاران، برگزار شد.
 
افکار عمومی در هفته‌ی جاری ملاحظه خواهد نمود که آیا انتقادات سنگین اجتماعی نسبت به عملکرد صادق لاریجانی، موجب تن دادن وی به حضور در یک جلسه‌ی انتقادی عمومی و واقعاً آزاد در یکی از دانشگاه‌های کشور خواهد شد یا همچنان شاهد استمرار روند سابق در نحوه‌ی برگزاری چنین جلساتی خواهیم بود.
 
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۹ + ۱۰ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای