۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۲
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۰۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
وزارت علوم به‌بهانه کمبود وقت به منتقدان اجازه سخنرانی مقابل رئیس‌جمهور را نداد
نسیم بهاری: مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان ضمن انتقاد از نحوه برگزاری مراسم 16 آذر گفت:وزارت علوم به‌بهانه کمبود وقت به منتقدان اجازه سخنرانی مقابل رئیس‌جمهور را نداد.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: مصیب منتظمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان ضمن انتقاد از نحوه برگزاری مراسم 16 آذر که روز گذشته با حضور رئیس‌جمهور در این دانشگاه برگزار شد، گفت: با بهانه اینکه وقت کم است به برخی از تشکل‌های دانشجویی انقلابی اجازه سخنرانی در برنامه  آذر داده نشد در حالی که محدودیت وقت تنها بهانه‌ای برای حذف منتقدین بود.

 
وی ادامه داد: در جلسه صبح روز گذشته که با مسئولین وزارت علوم داشتیم، بسیج دانشجویی برای مشارکت همه تشکل‌های دانشجویی راهکاری را ارئه کرد اما مسئولین مربوطه تصمیم خود را برای محدود کردن دانشجویان گرفته بودند.
 
منتظمی در ادامه ضمن انتقاد از اینکه برخی از بسیج دانشجویی به عنوان تشکل مخالف دولت نام می‌برند، افزود: ممکن است برخی در دولت نفعشان در این باشد که بسیج و یا سپاه را در نقطه مقابل دولت قرار دهند اما قطعا در بلند مدت این به نفع نظام نیست.
 
وی گفت: ما نظرات فراجناهی خود را تحت عنوان ناگفته‌ها با ریاست جمهوری منتشر می‌کنیم، ما روز گذشته سخنرانی در مراسم روز دانشجو در مقابل رئیس‌‌جمهور را نپذیرفتیم و این از خود گذشتگی بسیج دانشجویی برای حمایت از همه اتحادیه‌هایی بود که برغم مراسم هر سال روز دانشجو اجازه صحبت نیافتند.
فارس
 
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۵ + ۵ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای