۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۷
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال ایران تشکیل می شود
نسیم بهاری: پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش وجوانان روز یکشنبه از تشکیل ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال ایران با حضور 'مسعود سلطانی فر' مقام عالی ورزش کشور خبرداد.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: این ستاد بر اساس هماهنگی های انجام شده بین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال برای حمایت و ادامه برنامه ریزی لازم جهت حضور مقتدرانه تیم ملی در جام جهانی روسیه هفته آینده تشکیل می شود.

با انجام مراسم قرعه کشی جام جهانی فوتبال 2018 روسیه در 10 آذر ماه در کاخ کرملین، تکلیف هشت تیم راه یافته به این رقابت ها مشخص و تیم ملی فوتبال ایران با تیم های پرتغال، اسپانیا و مغرب (مراکش) در گروه دوم جام جهانی فوتبال 2018 روسیه هم گروه شد.
وزیر ورزش و جوانان بلافاصله پس از اعلام نتایج قرعه کشی گفت: تیم ملی فوتبال ایران در بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان بعد از المپیک به میدان می رود و هر چند در گروه سختی قرار گرفته ایم، ولی امیدوارم تیم ملی بهترین نتیجه را در بین تیم های آسیایی بگیرد.
وی به تدارک وسیع فدراسیون فوتبال و حمایت وزارت ورزش و دولت از برنامه های فدراسیون و تیم ملی اشاره کرد و افزود : بهترین تدارکات و بازی های دوستانه را تا قبل از شروع جام جهانی روسیه برای تیم ملی و دفاع از هویت و حیثیت فوتبال ملی در نظر خواهیم گرفت.
ماموریت اصلی این ستاد حمایت‌های معنوی و مادی از فرصت جام جهانی برای افزایش همبستگی ملی و معرفی فرهنگ، تاریخ، سیاست و اخلاق ایران به جهانیان و پشتیبانی‌های فنی‌ و تدارکاتی برای موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه است .
اعضای این ستاد را رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای، نمایندگان وزارتخانه های امور خارجه، فرهنگ و ارشاد و کشور، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صداو سیما و جمعی از مدیران ارشد ستادی وزارت ورزش و جوانان تشکیل می دهند.
ایران 25 خرداد 97 در نخستین دیدار خود در چارچوب جام جهانی 2018 روسیه به مصاف تیم ملی مغرب (مراکش) خواهد رفت.
 
ایرنا
 
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۳ + ۱۲ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای