۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۰
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
در سفر
سیدحامو حجت؛
نسیم بهاری: خوب است برای آن‌هایی که احمدی‌نژاد را لات از چشم افتاده می‌خوانند یکبار سفر بانه را مرور کرد.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: بیایید یکبار باهم سفر دکتر احمدی‌نژاد به"بانه" را مرور کنیم!

 
خوب است آن‌هایی که احمدی‌نژاد را لات از چشم افتاده می‌خوانند! یا آن ذوالظلماتی که می‌گوید "احمدی‌نژاد قرص اکس خورده" و هیچ مدعی‌العمومی هم برای شکایت از او پیدا نمی‌شود یا آن بی دین های بی‌هنری که برای احمدی‌نژاد دیرین دیرین می‌سازند، بدانند که در شهری مرزی همچون‌ بانه، اکثر مردم در خانه‌هایشان اسلحه دارند! حتی یکی از مبادی قاچاق اسلحه نیز از این‌ منطقه است. در همین شهر چندی پیش ساختمان فرمانداری در واکنش به کشته شدن دو کولبر به آتش کشیده شد و در حالت عادی نیز فرماندار با اسکورت و تیم حفاظتی آنچنانی برای چند ساعت وارد فرمانداری می‌شود و شب نشده خداحافظی می‌کند!
 
در همین حالت و باوجود تمام فشارهای صورت گرفته ازجمله تهدید، تطمیع، نصیحت و مصلحت‌چینی و همچنین با همه‌ی تلاشی که برای بایکوت و سانسور تبلیغاتی پیش از سفر برای عدم اطلاع مردم شریف آن منطقه صورت گرفت و بعلاوه همه‌ی فشارهای امنیتی وارد آمده، در نهایت احمدی‌نژاد به بانه رفت و در مسجد جامع آن شهر حضور یافت؛ هرچند برخی به گمان خود جلسه را مثلا مدیریت! کردند و نگذاشتند دکتر احمدی‌نژاد در آن محل سخنرانی کند؛ اما ایشان در بیرون مسجد روی سقف خودروی تویوتا رفت و در حالی که حداقل چهار هزار نفر دور تا دور وی بودند از اسلام، امام زمان(عج)، انقلاب و آرمان‌های انسانی سخن گفت!
 
حالا اگر مدعیان‌ مردمداری و کسانی که چشم دیدن حضور خادم ملت در میان خروش مردمی با عقاید و قومیت‌های مختلف را ندارند؛ میزان مردمداری خود را به محک آزمایش بگذارند و برای جمهوری اسلامی و نظام و رهبری هم ‌که شده لحظه‌ای قدم رنجه فرمایند و ۱۰ دقیقه بر روی تویوتا بروند و در منطقه‌ای مرزی و در محوطه‌ای باز، بدون تدابیر امنیتی، در جایی مشرف به تپه‌های متعدد که یک تک تیرانداز می‌تواند به راحتی از فاصله حداقل یک کیلومتری هدف خود را بزند! اندکی از اسلام‌ برای مردم سخن بگویند!
 
حداقل رعایت ادب این است که با کسی که مردم اینچنین او را از جنس خودشان می‌دانند مودبانه صحبت کنند!
 
درود بر شرف مردمی که خادم واقعی خود را می‌شناسند و آغوش گرمشان را برایش می‌گشایند! همین علاقه مردم، خشم خیلی‌ها را برانگیخته! گویا اینگونه سفرها منشأ تحولات بزرگی بوده است... همچون سفر سال ۸۹ به لبنان و سخنرانی در میدان «الرایه» منطقه ضاحیه، بیخ گوش اسرائیل و بدون حفاظ شیشه‌ای!
 
هزار نکته باریک‌تر ز مو این‌جاست
نه هر که سر بتراشد قلندری داند!
دولت بهار
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۵ + ۷ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای