۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
تشکر فعالان رسانه ای از مدیر مسئول کانال  دولت بهار
نسیم بهاری: بیانیه تقدیر و تشکر جمعی از فعالین رسانه ای و فضای مجازی، از مادر گرامی آقای محمد حسین حیدری، مدیر محترم کانال دولت بهار ارائه شد.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری:   بسم الله الرحمن الرحیم

 
درود و سلام بیکران خدا بر مهربان مادران پاک و شیر زنان دلیر و غیوری که با عاطفه و مهر مادری خود، فرزندانی اینچنین شجاع و شایسته برای دفاع از باورهای اعتقادی و کیان سرزمین مان در دامن پر مهر خود، رشد و تعالی داده و پرورانیده اند.
 
 مادر گرامی محمد حسین عزیز
 
درود_خدا_بر_شما
 
پیام ایثار و مقاومت و سراسر شور و شعور شما مادر دلسوز و مهربان را در لحظات بسیار تلخ و سخت پس از دستگیری به ناحق و ظالمانه فرزندتان، موجبات قوت قلب و اطمینان خاطر، ما فعالین فضای مجازی و رسانه ای و مخصوصا خانواده هایمان را فراهم آورد، و از این بابت مراتب تقدیر ویژه و تشکر و قدردانی صمیمانه خود را به محضر مبارک و شریفتان اعلان میداریم.
 
 خداوند متعال را شاکریم و شاهد گرفته که در آن لحظات بسیار سخت و غمگین مادرانه شما، که قلم هایمان در بهت و حیرت دستگیری ناجوانمردانه محمد حسین عزیز و بی گناه، برای نوشتن مصیبت وارده، یاریمان نمیکردند، پیام بسیار هوشمندانه و اثر گذار شما مادر داغدار، به یاریمان آمد و همانند خونی تازه در رگها و قلم هایمان جاری و ساری گردید تا با اتحاد و همدلی بیشتر، در تظلم خواهی از این ظلم مبرهن با قوّت و قدرت تمام بر ظالمان زمانه حمله ور شویم.
 
بی شک آن پیام سراسر شجاعانه و با بصیرت شما مبنی بر تشویق فرزند عزیز و دلبندتان در ایستادگی بر اعتقادات و آرمانهای خود که همان پافشاری بر حق و عدالت خواهی و فرود نیاوردن سر تسلیم و تعظیم در مقابل زیاده خواهی غارت گران باورهای مردم از آرمانهای انقلاب اسلامی بود، در تاریخ سراسر غرور و افتخار این سرزمین به شایستگی هر چه تمام به ثبت و ضبط خواهد رسید و فی الحال اسباب رسوایی و بد نامی بیشتر عاملان این اقدام زشت و غیر قانونی را در پیشگاه خداوند متعال و محضر ملت شریف و بزرگ ایران فراهم آورد. 
 
یک بار دیگر ضمن سپاس و قدردانی از شما و همسر گرامی و خانواده محترم دوست و برادرمان، محمد حسین عزیز، و تقدیر و تشکر ویژه از تلاش و پیگیری های دکتر محمود احمدی نژاد و تمام عزیزانی که طی چند روز گذشته به هر نحوی اقدام به همکاری و همدردی نمودند، افتخار داریم که با فرزندی غیور و پرورش یافته از دامن پاک و مطهر چنین مادری گرامی، دوست و همراه بوده و هم عقیده هستیم‌. 
 
انشالله در ذیل عنایات و توجهات خداوند  تبارک و تعالی با استعانت از حضرت ولیعصر (عج) و استفاده و بهره مندی از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت قاطع از خادم ملت دکتر محمود احمدی نژاد، استوارتر از گذشته تا ریشه کن کردن بساط ظلم ظالمان به تلاش و روشنگری خود در کنار هم ادامه خواهیم داد.
 
 
جمعی از فعالین رسانه ای و مدیران و ادمین های کانالها و گروه های فضای مجازی، حامی خادم ملت شریف ایران، دکتر محمود احمدی نژاد
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۴ + ۳ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای