۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۰۵۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
علت حضور دیروز بقایی در دادسرای فرهنگ و رسانه چه بود؟
نسیم بهاری: حمید بقایی به همراه علی اکبر جوانفکر و حبیب الله جزء خراسانی دیروز (دو شنبه ۱۳ آذر ) در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافتند. مراجعه ی دیروز بقایی، جوانفکر و خراسانی به دادسرای فرهنگ و رسانه، مربوط به بازپرسی اتهام توهین به قوه قضاییه است .

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: حمید بقایی به همراه علی اکبر جوانفکر و حبیب الله جزء خراسانی دیروز (دو شنبه ۱۳ آذر ) در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافتند. مراجعه ی دیروز بقایی، جوانفکر و خراسانی به دادسرای فرهنگ و رسانه، مربوط به بازپرسی اتهام توهین به قوه قضاییه است که پس از آغاز محاکمه و برای چندمین بار متوجه ایشان گشته است.

 
حمید بقایی، دیروز پس از جلسه بازپرسی اعلام کرد که با توجه به اینکه انتقادات ما به قوه قضاییه ادامه دارد و سکوت نخواهیم کرد، حالاحالاها، هر روز به خاطر پرونده های جدید توهین به قوه قضاییه به دادسرا خواهیم آمد و در تردد خواهیم بود!
 
در واقع باید گفت از حالا به بعد حضور بقایی در دادسرا برای پاسخگویی به اتهامات_سیاسی ای نظیر توهین به مسئولین قوه قضاییه و آقای آملی لاریجانی و ... است که به خوبی ماهیت سیاسی برخورد با ایشان را آشکار می سازد.
 
گفتنی است که قوه قضاییه در ابتدا، برخورد با حمید بقایی و جریان احمدی نژاد را در پوشش ایراد اتهامات_مالی به ایشان انجام می داد اما برگزاری دادگاه غیرعلنی برای اتهامات مالی ای که بارها به صورت مستند توسط ایشان پاسخ داده شده است به خوبی نیت سیاسی پشت این پرونده را روشن ساخت و از حالا به بعد صریح تر از گذشته روند برخورد سیاسی با جریان احمدی نژاد ادامه خواهد یافت.
 
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۲ + ۱۳ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای