۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۰۶۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
سخنی با خویش عمار پنداران
یادداشت/سید کاظم موسوی طهرانی؛
نسیم بهاری: از همینجا اعلام می کنم اگر این خار های در چشم و استخوان های در گلو و مغز های کوچک و دهانهای گشاد تصور کرده اند احمدی نژاد وظایف انسانی و انقلابی و مکتبی خود را کنار می گذارد و در کنج خانه می نشیند کور خوانده اند.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: در جریان انتخابات ریاست جمهوری گذشته یکی از خبر های مهم و داغ که تمام رسانه های داخلی و اغلب رسانه های خارجی به آن پرداختند، ثبت نام دکتر محمود احمدی نژاد در ساختمان وزارت کشور بود.

 
بیرون کشیدن ناگهانی شناسنامه و اعلام اراده برای ثبت نام از سوی #خادم_ملت موجی از اخبار را در کشور براه انداخت و مثل همیشه تحلیل ها و تفسیر ها شروع شد.
 
یکی از این تحلیل ها که نوعا از سوی ریشائیل ها مطرح می شد و می شود این است که چرا علیرغم توصیه محرمانه رهبری به احمدی نژاد، او اقدام به ثبت نام نمود!؟
 
این افراد که طبق خوی انصار حزب اللهی شان تحلیل می کنند، هرگز به این قسمت توجه نکردند که احمدی نژاد پس از ثبت نام در #کنفرانس خبری شرکت کرد و اعلام کرد به قول_اخلاقی که به رهبری داده است پایبند است و ثبت نامش صرفا جنبه حمایت از مهندس بقایی را دارد.
 
از آنجایی که طیف ریشائیل ها و شعبان بی مخ ها(شعبونیسم) همیشه جوگیر ارشادات امثال #پناهیان و #طائب و #حدادیان و #ارضی و امثالهم هستند و تفکر را بر عهده آنها می گذارند و از خودشان هیچ تراوش ذهنی و فکری ندارند، در بازار بی در و پیکر سیاست ایران به راه افتادند و اقدام احمدی نژاد را به مثابه مخالفت با رهبری عنوان کردند و حتی با تحریف سخن امام مسلمین، توصیه مورد تاکید رهبری را نهی صریح دانستند و در شیپور تحجر دمیدند!
 
حال از این جماعت خشک مغز و متحجر می پرسم:
 
اسحاق جهانگیری هیچ برنامه ای برای انتخابات نداشت و صرفا جهت حمایت از حسن روحانی وارد انتخابات شد و حقا و انصافا حمایت را در حق روحانی تمام کرد. آیا کسی نگران شد که چرا جهانگیری برای حمایت از روحانی ثبت نام کرد؟؟
هاشمی طبا برای حمایت از روحانی ثبت نام کرد و در نهایت طی بیانیه ای همه را به سمت روحانی سوق داد و نشان داد برنامه ای برای انتخابات نداشته است. آیا کسی نگران شد؟
از آن سو باقر قالبیاف برای حمایت از رئیسی ثبت نام کرد و در نهایت به نفع او کنار رفت و در واقع نشان داد برای انتخابات برنامه ای نداشت. آیا کسی معترض و نگران شد؟؟
 
آیا این عمار پنداری ها فقط مربوط به احمدی نژاد است؟ 
 
او که در نامه به رهبری و مصاحبه و کنفرانس گفته بود هیچ برنامه ای برای انتخابات ندارد و برای حمایت از بقایی ثبت نام کرده است.
 
چگونه است که وقتی احمدی نژاد می خواهد همان کار قالیباف و جهانگیری را انجام دهد ریشائیل ها دردشان می گیرد؟
از همینجا اعلام می کنم اگر این خار های در چشم و استخوان های در گلو و مغز های کوچک و دهانهای گشاد تصور کرده اند احمدی نژاد وظایف انسانی و انقلابی و مکتبی خود را کنار می گذارد و در کنج خانه می نشیند کور خوانده اند و بدون شک راهی که احمدی نژاد با تمسک به اندیشه های امام راحل آغاز کرده است با قوت ادامه پیدا می کند تا روزی که بهار تجلی پیدا کند و خرمی اش جهان را پر کند.
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۹ + ۱۰ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای