۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
ما منحرفیم!
یادداشت؛ علی اکبر جوانفکر؛
نسیم بهاری: انحراف زمانی پیدا می شود که عده ای منش، روش و باورهای خود را اصل فرض نمایند. در این صورت است که فاصله گرفتن دیگران از آن را انحراف می نامند. اگر باور و مسیر آنها حقیقتا درست باشد، انحراف موجب خسارت است و اگر به خطا باشد، خود دچار انحراف از حق شده اند و باید اصلاح شوند یا هدف برخورد قرار گیرند.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: علی اکبر جوانفکر در کانال تلگرامی خود نوشت:

در عالم آفرینش همه انسانها و موجودات ، با هم متفاوتند. دو موجود کاملا یکسان یافت نمی شود، در غیر این صورت ، وجود یکی از آنها بی معنی می شد. البته تفاوت به معنای تزاحم و درگیری نیست. پیامبران الهی نیز با هم متفاوت بودند ولی باورها، اهداف ، مسیر و رویکرد مشترکی را دنبال می کردند و مردم را به آنها فرامی خواندند.
انحراف زمانی پیدا می شود که عده ای منش، روش و باورهای خود را اصل فرض نمایند. در این صورت است که فاصله گرفتن دیگران از آن را انحراف می نامند. اگر باور و مسیر آنها حقیقتا درست باشد، انحراف موجب خسارت است و اگر به خطا باشد، خود دچار انحراف از حق شده اند و باید اصلاح شوند یا هدف برخورد قرار گیرند.
برخی مقامات قضایی و گروه های سیاسی همصدا شده با آنان ، باورها و منش و مسیر خویش را اصل و معیار حق پنداشته و سالهاست که با زدن برچسب انحراف به جمعی از نیروهای اصیل انقلاب، به خود جرات داده اند هر ظلمی را علیه آنان روا بدارند، تهمت و افترا بزنند، انواع توهین ها را نثارشان کنند و برای خاموش کردن آنها ، داغ و درفش نشان شان بدهند. 
با افتخار اعلام می کنیم که ما نه فقط از آنها که به ناحق خود را اصل و حق پنداشته اند منحرفیم بلکه درست در نقطه مقابل آنها قرار داشته، ضد آنها هستیم و با اندیشه ها ، راه و رفتارهای آنان مخالفیم و به دنبال اصلاح آن و تطهیر ساحت سیاسی ایران عزیز از باورها و منش های ظالمانه ای هستیم که هیچ نسبتی با انقلاب و آرمانها و فرهنگ ملت ایران ندارد. 
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۷ + ۱۰ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای