۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۲۷۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
پاسخ مدیر مسئول دولت بهار به مدیرمسئول خبرگزاری قوه قضائیه
نسیم بهاری: درپی اعلام ضرب الاجل دکتر احمدی نژاد خطاب به آملی لاریجانی، مهدی کشت دار، مدیرمسئول خبرگزاری میزان قوه قضائیه، متنی در میزان منتشر کرد که محمدحسین حیدری، مدیر مسئول دولت بهار پاسخ وی را داد.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: بسم الله الرحمن الرحیم

 
مدیر مسئول محترم خبرگزاری قوه قضائیه
پس از مطالعه پیام جنابعالی خطاب به دکتر محمود احمدی نژاد، لازم دیدم به عنوان عضو کوچکی از جامعه روزنامه نگاران مراتب تقدیر و تشکر خالصانه خویش و جمعی از همکاران را به محضرتان ابلاغ کنم. مرحبا بناصرنا!
انتشار پیام جنابعالی در ساعات پایانی ضرب الاجل تعیین شده از سوی فرزند شجاع و دلاور ملت ایران برای رئیس قوه قضائیه به خوبی نشان دهنده وضعیت حاکم بر این دستگاه مهم و مهر تاییدی بر صحت نقدهای دلسوزانه منتقدان بود. بویژه آنکه دادستان کل کشور در ساعات ابتدایی ضرب الاجل طی مصاحبه ای البته این بار بدون اشاره به مادر مرحوم چاوز یا دمل نامیدن دیگران، از پاسخ دادن دستگاه قضایی به پیام دکتر محمود احمدی نژاد خبر داده بود. 
بحمدلله هم اکنون روشن شده که منظور دادستان کل کشور چه بوده است. صادقانه باید بگویم که هیچ کس در انتظار مشاهده این سطح از نبوغ و فراست از سوی قوه قضائیه نبود. باز هم صادقانه باید عرض کنم که اقدام جنابعالی از نقطه نظر میزان تناسب با عقلانیت، به خوبی می تواند به عنوان رقیبی جدی و چقر برای سوت بلبلی معاون اول قوه قضائیه در دانشگاه شریف مطرح باشد و حتی به عنوان نمادهای مهم ریاست 8 ساله آقای آملی لاریجانی در صفحات تاریخ این برهه حساس ثبت و ضبط شود.
جناب مدیر مسئول! من تا امروز تصور می کردم که مدیر مسئول خبرگزاری قوه قضائیه تنها روزنامه نگار ایرانی بلکه تنها روزنامه نگار در جهان است که نه تنها زندان انفرادی قبل از محاکمه و مجازات های دیگر او را تهدید نمی کند، بلکه اساسا مورد تعقیب قضایی هم قرار نمی گیرد. آخر هر کس بخواهد از اکاذیب نشر شده و افترائات منتشر شده از «شبه رسانه» تحت امر شما شکایت کند، باید به همان کسی شکایت کند که منصوبتان کرده! تکلیف شکایت از مسئولان دستگاه قضایی به دستگاه قضایی هم که بر همگان روشن است. 
امروز اما بعد از پیام منتشر شده از سوی جنابعالی و با توجه به وعده دادستان درباره پاسخگویی به پیام ویدئویی دکتر احمدی نژاد، متوجه شدم که ظاهرا حتی مدیر مسئول میزان هم یک مقام قضایی است. اکنون دقیقا نمی دانم که شما «قاضی مستقل» هستید یا «بازجوی مستقل» و در عین حال بعید می دانم که دیگر لایق عنوان شریف روزنامه نگار و اهل قلم باشید.
جنابعالی در نامه خود تاکید کرده اید که رئیس قوه قضائیه، دکتر محمود احمدی نژاد را فتنه گر، منحرف و حامی بابک زنجانی ننامیده است و در عوض خود همه این موارد را از سر اجبار یا به شوق مداهنه مجددا به خادم ملت ایران نسبت داده اید. این دقیقا بهترین خلاصه و چکیده ممکن از وضعیت حاکم بر قوه قضائیه است. مایلم یادآور شوم که در عین حال بی ادبی شما که در فرازهای مختلف پیام مشهود بود، به هیچ وجه موجب خرق عادت نشد و از شما جز این انتظاری نمی رفت. شما در نامه تان خاطرنشان کرده اید که رئیس قوه قضائیه صرفا به جریان انحرافی اشاره کرده و نامی از کسی نبرده و ابراز تعجب کرده اید که چرا دکتر محمود احمدی نژاد عنوان «جریان انحرافی» را به خود گرفته است! در این فراز از پیامتان به همان اندازه که ترس و وحشت هویداست، جهل و بی منطقی نیز فریاد می کند. با همین منطق از جنابعالی می پرسم که از چه رو وقتی رئیس جمهور سابق می گوید: «من 63 حساب بانکی ندارم» یا «فرزندانم جاسوس نیستند» یا «برادرم کارچاق کن نیست» و ... جنابعالی و دوستانتان بر آشفته می شوید؟! مگر از کسی نام برده شده؟!
جناب مدیرمسئول! آیا نمی دانید که اتهام زنی و توهین به شهروندان آزاده و بی دفاع در قامت «کلیددار مستقل زندان»، نشان دهنده نهایت بی عرضگی و خفت است؟! بنده به عنوان یک همکار سابق به شما توصیه می کنم با اهانت به شهروندان بی دفاع آن هم از سنگر یک مسئول قضایی، بر مدار سقوط در انسانیت پای نفشارید. 
من به تازگی از زندان انفرادی فارغ شده ام و نمی دانم به زودی در دادگاه چه محکومیتی نصیبم خواهد شد. اینجانب مفتخر به هواداری از شیرمردان شجاع دلی هستم که با مشاهده انحراف از مسیر پاک انقلاب عزیز اسلامی و شهدای به خون غلتیده آن، نعره های حیدری می کشند و به جای پچ پچ های غیر علنی در پستو، جلوی چشم 80 میلیون ایرانی ضرب الاجل تعیین می کنند. با این موخره، بنده انتظار دارم که در پی انتشار این مرقومه و تکدر خاطر مبارک مسئول محترم خبرگزاری موسوم به میزان، شخص جنابعالی شاکی، بازپرس، بازجو، قاضی و قاضی تجدید نظر پرونده جدید اینجانب باشید و زحمت اطلاع رسانی درباره آن را هم خبرگزاری تان متقبل شود.
 
محمد حسین حیدری
مدیر مسئول دولت بهار
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۸ + ۵ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای