۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۳۱۸
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
حکم 63 سال زندان حمید بقایی حاصل عملیات مشترک دولت  حسن روحانی و دستگاه قضائی صادق لاریجانی!
نسیم بهاری: این روزها روزنامه و سایتهای مدعی آزادی و اصلاح طلبی در حمایت و تدارکات خبری از صادق لاریجانی و برخورد دستگاه قضائی علیه ما سنگ تمام گذاشته و حتی برای خوش خدمتی با یکدیگر مسابقه برگزاری می نمایند. بی اختیار رفتار این به اصطلاح رسانه ها آدمی را یاد دوران قاجار و ملیجک های درباری می اندازد.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: بعنوان مثال در ماجرای حکم 63 سال زندان صادق لاریجانی برای اینجانب، صحبت از قاطعیت دستگاه قضائی می کنند و می گویند جنجالهای حمید بقایی تاثیری در صدور حکم 63 سال زندان برای او نداشت! 

اما براستی چرا گردانندگان این رسانه های زنجیره ای که بارها از سوی صادق لاریجانی فتنه گر نامیده شده اند! اینگونه سنگ او را  به سینه می زنند؟! پاسخ روشن است چون یک طرف ماجرا و در واقع شاکی ابتدائی و اصلی پرونده ساخته شده دستگاه قضائی علیه ما نهاد ریاست جمهوری دولت حسن روحانی بوده است. و حکم 63 سال زندان بنده بواقع حاصل عملیات مشترک دولت حسن روحانی و دادگاه فرمایشی صادق لاریجانی می باشد! لذا هرگونه لجستیک رسانه ای از اقدامات دستگاه قضائی، در عمل پوشش دادن اتحاد بین آقایان حسن روحانی و صادق لاریجانی علیه ما است. در این پیمان دولت نقش تهیه مهمات و دستگاه قضائی وظیفه شلیک به هدف را برعهده داشته اند. آری هدف وسیله را توجیه می کند بمانند اتحاد و هماهنگی میان شوروی کمونیست و انگلیس کاپیتالیست در زمان کودتای 28 مرداد 1332.
اما باید محض اطلاع شان تاکید نمود که این بار قافیه را بدجوری باخته اند! و در کمال تاسف حنایشان دیگر رنگی میان حتی هواداران نیز ندارد! و مکروا ومکرالله والله خیر الماکرین.
زیرا اولاً هدف ما روشنگری افکار عمومی بوده و هست، و نه جنجال آفرینی! جنجال متعلق به کسانی است که در میان مردم پایگاهی نداشته ، نظام اسلامی را باور ندارند، در برابر دفاع از منافع ملت بدنبال منافع خود هستند و به اصطلاح بجای نوشتن کلمه مار، عکس آن را می کشند!
ثانیاً خدای متعال را شاکریم که به نقطه مطلوب از روشنگری اجتماعی رسیده ایم و موفق شدیم نیت نادرست، کینه و دشمنی سران قوه قضائیه، برخی دولتی ها و مسئولین خودسر نهادهای امنیتی که مدتها است علیه ما توطئه و پرونده سازی می کنند، را برای مردم افشاء و اثبات نمائیم. کافی است برای اطلاع از حقیقت به فضای عینی بروند و با مردم کوچه و بازار اختلاط کنند تا اوضاع دستشان بیاید! امروز افکار عمومی با آنان نیست و  کسی ادعاهای واهی سخنرانی ها و نشستهای خبری را باور ندارد.
ثالثاً بی رحمی با قاطعیت دو مقوله کاملاً مجزا هستند. در بی اخلاقی و بی رحمی آقایان ذره ای شک و تردید نداشته ایم. چرا که صابون رفتارهای خشن و جنون آمیز آنان بارها به یقه ما و مردم خورده است. نیک می دانیم که هر آنچه که بتوانند در حق دیگران انجام دهند با بی رحمی تمام ذره ای کوتاهی نمی کنند. 
ما به عدالت الهی اعتقاد  راسخ داریم ، بارها در تاریخ سرنوشت کسانی را مرور کرده ایم که روزگاری اسب شان را به تندی می تاختند ولیکن هرگز به مقصد مطلوب نرسیدند. 
 
با خدا باش تا برجهان پادشاهی کنی 
بی خدا باش هرچه خواهی کنی
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۰ + ۱۳ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای