۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۶
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۳۸۰
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
طوفان که بيايد!
یادداشت/ محمد همایونفر
نسیم بهاری: انقلاب وقتی زنده است که بتواند آفت ها و ویروس ها را از خود دفع کند، یعنی سیستم ایمنی فعال است!

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: ایدز از آن رو ترسناک است که سیستم ایمنی را از کار می اندازد آنوقت همه جور میکروب و باکتری های مضر جولان خواهد داد و انواع عفونتها گریبانگیر خواهد شد تا مرگی زودرس!

موتور محرکه انقلاب اسلامی و سیستم ایمنی آن چیزی جز حضور توده های مردم پای کار نیست یعنی اگر مردم از نظام امام و امت دور شدند، امام تنها می ماند و عینیت حاکمیت اسلامی از دست می رود، امام منهای امت حتی اگر معصوم هم باشد نمی تواند جامعه اسلامی را محقق کند.
بزرگترین و اولویت دار ترین گزینه در حفظ نظام، حفظ امت زیر چتر ولایت است و اگر با هر عنوان و مصلحتی مردم قربانی خواص شدند، دیگر چیزی باقی نخواهد ماند! 
پروژه "مردم زدایی از انقلاب" پیچیده ترین پروژه ای است که توسط عوامل پیدا و پنهان استکبار در نظام اسلامی پیاده شده است. 
سوگمندانه باید گفت بخش عمده‌ ای از این پروژه به صورت ناخواسته توسط مدعیان انقلاب و ولایت به اجرا گذاشته شده است آنجا که در موضوعات و مسائل مردم و نقش آنها از محور بودن تا سرحد ابزار فروکاسته شده است! 
و اما اکنون خواص منفعت طلب و اشرافیت نوین، انقلاب عزیز اسلامی را مصادره نموده و بر میراث به جامانده از خون شهدا و رشادت های ملت ایران، بساط قدرت طلبی و تفاخر طلبکارانه خود را برپا ساخته اند!
"مردم زدایی" و نفرت انگیزی در توده ها نسبت به ارزشها و آرمان ها با چهره کریه و پلید این سارقان انقلاب، سیستم ایمنی نظام را هدف قرار داده است. 
معتقدم اگر انقلاب اسلامی روح استکبار ستیزی را در جان مردم دمیده باشد، که دمیده است، بساط مستکبران داخلی نیز در طوفان حقیقت جویی و عدالتخواهی مردمان شریف ایران به زودی درهم خواهد ریخت. 
طوفان که بيايد، بی ریشه ها به دست باد، از جا کنده می شوند و آنچه برجا خواهد ماند، ریشه در اعماق داشته است! 
منتظر طوفانیم تا انقلاب را مردم از مصادره کنندگان بی ریشه پس بگیرند و پروژه "مردم زدایی " را به زباله دان بسپارند که این بزرگترین مژده در پیروزی انقلاب اسلامی است!
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم! 
موجیم که آسودگی ما عدم ماست!
 دولت بهار
اخبار مرتبط
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۷ + ۱۲ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای