۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۳۹۱
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
هوا همچنان ناسالم است
باد و باران؛ تنها سد موجود در برابر آلودگی
نسیم بهاری: ناپایداری‌های جوی که به شکل باد و باران از ابتدای فصل زمستان در تهران آغاز شده تا کنون اجازه نداده آلودگی هوای تولیدی وسایل نقلیه پایتخت باعث تشدید آلودگی هوا شود.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: بر اساس اطلاعات به دست آمده از شرکت کنترل و کیفیت هوای شهر تهران شاخص هوای تهران امروز در محدوده شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است. از ابتدای سال جاری تا کنون 12 روز هوای پاک، 201 روز هوای سالم و 62 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس و 4 روز ناسالم برای همه بوده است. 

نتایج حاصل از پیش‌بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران حاکی از افزایش تدرجی میزان ناپایداری جوی از بعدازهظطر امروز و برخی ساعات وزش باد با بزرگی 8 تا 10 متر بر ثانیه از سمت نواحی شمال غربی پیش‌بینی می‌‌شود.
در روز سه‌شنبه نیز همراه با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار وزش باد نسبتا شدید به بزرگی بین 5 تا 8 متر بر ثانیه و بارش پراکنده باران طی برخی ساعات به ویژه در شبانگاه دور از انتظار نیست. همچنین طی این دو روز دما روند کاهش خواهد داشت. 
در سال 95، 15 روز هوای پاک، 209 روز هوای سالم و 49 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس و 6 روز ناسالم برای تمام گروه‌ها از ابتدای سال 96 تا کنون 12 روز هوای پاک، 201 سالم، 62 روز ناسالم، و 4 روز ناسالم برای تمام گروه‌ها بوده است. 
فارس
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۵ + ۵ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای