۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۸
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۴۱۰
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶
هشدار!
یادداشت/علی اکبر جوانفکر؛
نسیم بهاری: ادعاهای مقامات ارشد قضایی در موضوع برخورد با رئیس جمهور سابق و همکاران وی از اجرای یک برنامه مدون برای ضربه زدن به جریان اصیل ارزشی و انقلابی که دکتر احمدی نژاد نماد آن محسوب می شود، حکایت می کند.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه چند بار این ادعا را تکرار کرده است که "حکمت صبر قوه قضائیه در عدم اقدام علیه احمدی نژاد، در آینده نه چندان دور معلوم خواهد شد".

دستگاه قضایی برای زمین گیر کردن دکتر احمدی نژاد و همکاران او، یک سلسله اقدامات غیرقانونی را علیه حقوق شهروندان به مورد اجرا گذاشته و چنین به نظر می رسد که در این مسیر ، از حمایت عملی نهادهای اطلاعاتی و امنیتی نیز برخوردار شده است.
طی روزهای اخیر شاهد برخی اقدامات مافیایی در نقاط مختلف کشور بوده ایم که از جمله آنها می توان به سوزاندن سیم کارتها، بستن صفحات اینستا گرام و همچنین مسدود کردن حسابهای بانکی برخی فعالان رسانه ای اشاره کرد.
متاسفانه جریانهای سیاسی مدعی اصولگرایی و اصلاح طلبی و جبهه رسانه ای تحت انقیاد آنها نیز با رفتار و مواضع کینه توزانه و خصمانه خود، از اینگونه اقدامات که آشکارا ناقض حقوق اساسی ملت ایران است حمایت می کنند.
بر اساس طراحی های صورت گرفته، دستگاه قضایی در تلاش است تا ابتدا عقبه مردمی دکتر احمدی نژاد را در فضای مجازی از کار بیندازد تا از رهگذر آن بتواند اقدامات بعدی خود را در یک خلاء خبری و اطلاع رسانی به انجام برساند.
بر این باوریم که این قبیل رفتارهای خلاف قانون نه تنها به تثبیت موقعیت متزلزل آمران ظلم و بی عدالتی نمی انجامد، بلکه در نقطه مقابل، عزم و اراده خیل جوانان عدالت طلب و آزادی خواه را برای اصلاح انحرافات پدید آمده از مسیر نورانی انقلاب اسلامی مستحکم تر خواهد کرد.
اقدامات ناقض حقوق شهروندی که با تهدید و ارعاب علیه شماری از شهروندان جوان همراه شده است ، احساسات ملت مسلمان و انقلابی ایران را بیش از پیش جریحه دار خواهد کرد و مقامات ارشد قضایی که اینک از نظر مشروعیت با یک چالش سنگین مواجه شده اند، از این رهگذر نیز راه به جایی نخواهند برد.
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۳ + ۱۰ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای