۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۴۸۰
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
دکتر الهام: احمدی نژاد تاوان عصبانی کردن اسراییل را می پردازد/آمدن دولت یار نزدیک است
نسیم بهاری: در شیب ها و پیچ های تند هوشمندی و استقامت لازم است، ما در برابر چنین آزمونی قرار داریم، این آزمون ها باید بگذرد، صاف بشویم تا لایق دیدن یار بشویم و اگر این صافی نباشد آمادگی برای قبول دولت حق دشوار است، این ها زمینه ها است.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری:  متن سخنان دکتر الهام در جمع فرهیختگان بوشهر بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه
نمیدانم چه باید گفت و از کجا باید گفت. سخن دارم بگویم، نمیدانم بگویم یا نگویم. خیلی از دوستان و خواهران و برادران تعبیر زیبایی که حرف دل می زنند فرمایشاتی داشتند که گویای خیلی از مسائل و واقعیات هست.
توفیقی ست که ما خدمت عزیزان بوشهری هستیم، سرزمین دلاوری و مبارزه و ایستادگی بخصوص علیه مستکبرین، شیاطین که در آن روزگار در راسش انگلیس بود.
سرزمین رئیسعلی پر از حرف ها و نکات و خاطرات است. یکی از افسران و نیروهای رئیسعلی سرهنگی ست که خاطراتش را در یک مقطعی چاپ کرده است. آن مقطع خب ایشان بعدا وارد دستگاه نظامی شده بود و نیروی نظامی رسمی بود. رشد کرد و مراتب و درجات نظامی اش را طی کرد و به درجه سرهنگی رسید. بنا بود که درجه امیری داشته باشد و باید تیمساری اش را می گرفت ولی متوقف ماند.
روزی یا سفیر انگلیس و یا یکی از مقامات انگلیس نکته ای را به او متذکر شد، گفت که بدانید که ما فراموش نمی کنیم که شما یک روزی در سپاه رئیسعلی علیه انگلیس جنگیدی. اینجا درجه ات متوقف ماند. ما باید تعیین تکلیف کنیم و بالاتر از این اجازه نمی دهیم که این کینه و بغض در جایی که نفوذ داشتیم باقی ماند.
عزیزان؛ ما باید بدانیم که مباره با استکبار و مبارزه با شیاطین هزینه دارد. هزینه هایش هم هزینه های مستمری ست. جنگ با باطل است.
برادر عزیزمان فرمودند که در مراکز اینجا مراجعه می کنیم، امام حسین(ع) را نمی شناسند، به ما امکانات نمی دهند. آقای دکتر شیخ الاسلام نکته ظریفی را اشاره کردند، گفتند اتفاقا امام حسین(ع) را می شناسند و چون امام حسین(ع) را می شناسند به شما اجازه و امکانات نمی دهند که کار حسینی انجام بدهید یا برای امام حسین(ع) کار کنید.
حرف همین است یکی از سرداران لشکر عمرسعد بعد از واقعه عاشورا در مکه نشسته بود، یک نفر گفت آخر این چه ننگی بود که برای خودتان خریدید؟ این چه کاری بود که کردید؟
آن سرباز لشکر یزیدی به او پاسخ داد خفه شو و دهانت را ببند. میدانی ما با چه کسی طرف بودیم؟ ما با کسی طرف بودیم که هیچ راهی برای سازش با او نداشتیم، تسلیم نمی شد، محکم ایستاده بود، شمشیرهایشان کشیده بود، روی حرف و مبانی شان ایستاده بودند و ما جز کشتن آن ها راهی نداشتیم. نه تسلیم می شد، نه راه ما را قبول می کرد و نه ما می توانستیم کار دیگری با او بکنیم. ما جز جنگیدن و کشتن او هیچ راه دیگری نداشتیم، امام حسین(ع) را شناخته بودند.
مسیر، مسیر سختی است. انقلاب اسلامی مسیر را باز کرده است. پای آن هم باید هزینه داد، هزینه هایش هم سنگین است. راهی برای عدالت باز شد، اشاره کردند دوستان، گام های بلندی برداشته شد.
آقای دکتر احمدی نژاد به شهادت رهبری عزیز و به شهادت خودتان، مسیر انقلاب را به راه خودش برگرداند، پرچم عدالت را بلند کرد، مسیر ایستادگی را یاد داد، شیاطین را سر جایشان نشاند، عزت ملت را بالا برد، در شان ملت ایران و در شان هویت این ملت کار کرد، به مردم رسید، مردم را توانمند کرد. تعبیری که جناب دکتر دائم داشتند، یک عده از توانمندی مردم می ترسند.
انگلیس را عصبانی کرد، آمریکا را عصبانی کرد، اسرائیل را عصبانی کرد، این عصبانیت تاوان دارد، تاوان آن جنگ نرم است، تاوان آن همان تبلیغات است، تاوانش این است که آن صداقت تبدیل می شود به دروغ!
شما می گویید رسانه با یک امر جزئی "قبول داریم که ضعف هایی هست" حل نمی شود. این یک جریان پیچیده باطل است که در اعماق نفوذ می کند و رهبری عزیز که می فرمایند بصیرت، 9 دی که روز هوشیاری ست، روز شناخت مواضع است، روز تلاش است که مردم را به نام دروغ از صحنه حذف بکنید، چه اتفاقی افتاد آن روز؟ انتخاب مردم را اساسا باور نداشتند و نفی کردند، چرا؟ چون یک جهت گیری در این انتخابات وجود داشت. انتخاباتی بود که به رغم همه تبلیغات در ورای همه تزویرهای رنگارنگ رسانه ای، مردم مستقیما و درست فردی را که می خواستند انتخاب کردند و این تصمیم درستی بود. این تصمیم را داشتند تخطئه می کردند به نام دروغ. از متن آن این مسائل بیرون آمد.
امروز هم همان رسانه ها برگشتند، همان شرایط برگشته است، همان آدم ها برگشته اند و ما در یک آزمون سختی قرار داریم. از ورای این تزویرها باید انقلاب اسلامی را نجات داد، انقلاب اسلامی را به مسیر خودش برگرداند. انقلاب اسلامی هم با رهبری جلو می رود. این حرکت ها، حمایت و پشتیبانی از رهبری ست. حمایت از رهبری با حمایت از عدالت میسر می شود، با رضایتمندی مردم و تامین نیازهای آن ها. پاسخگویی به مطالبات مشروع آن ها هدف است. این راهی ست که می توان نظام و رهبری و شهدا را یاری کرد و پاسخ مطلوب داد به مطالبات بر حق جامعه.
برداشت ما این است که آقای احمدی نژاد این مسیر را طی کرده است و بخاطر همین مورد خشم ها و غضب هایی ست که گفته شد. مگر نگفتند که باید کاری بکنیم که همراهی با احمدی نژاد ننگ بشود؟ حالا هم همان مسیر را دارند می روند. باید هوشمندانه از این بحران ها و تبلیغات عبور کرد. تاریخ همیشه دچار همین فراز و نشیب ها بوده است. کسانی که از این مسیرها عبور می کنند افرادی هستند که حق را می شناسند و بر سر حق استقامت می ورزند «الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا». توحید بدون استقامت و ایستادگی به نتیجه نمی رسد. امام(ره) هم همین را فرمودند، از اول تاریخ هم همین بوده است.
در شیب ها و پیچ های تند هوشمندی و استقامت لازم است. ما در برابر چنین آزمونی قرار داریم. این آزمون ها باید بگذرد، صاف بشویم تا لایق دیدن یار بشویم و اگر این صافی نباشد آمادگی برای قبول دولت حق دشوار است. این ها زمینه ها است.
امام(ع) هم در کربلا فرمودند که مردم زمانی که حرف است زیاد ادعا می کنند «واذا محصوا بالبلاء قل الدیانون» وقتی که پای آزمون و امتحان هست سنجیده می شوند، در اقلیت هستند ولی اقلیت کارآمد، اقلیتی هستند که همانطور که آن فرد گفت هیچ راهی نیست، یا باید نابودشان کرد یا خودت نابود شوی و ان شاء الله شما دشمنان اسلام و ایران عزیز و رهبری عزیز را سر جایشان خواهید نشاند و اسلام و ایران و انقلاب را عزتمند خواهید کرد.
ان شاء الله همگی با آقای احمدی نژاد و رهبری عزیز در کنار این دولت آخری، دولت امام عصر(عج) بتوانیم فداکاری و انجام وظیفه کنیم و رسالت خود را به انجام برسانیم که آن روز دیر نیست «انهم یرونه بعیدا ونراه قریبا».
دولت بهار
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۰ + ۱۰ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای