۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۴
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۵۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
سلیمی: حساب مردم معترض به وضع معیشتی از اغتشاش‌گران جدا است
نسیم بهاری: نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت به جای بازی سیاسی به دنبال انتصاب مدیران کارآمد باشد گفت: حساب مردم معترض به وضع معیشتی از اغتشاش‌گران جدا است.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری: حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی با اشاره به تجمات مردمی در روزهای اخیر اظهار داشت: دولت باید هوشیار باشد و به جای جلسات تشریفاتی در عملکرد خود و وعده‌هایی که به مردم داده تجدید نظر کند، از چند ماه گذشته خواستار برگزاری جلسات در راستای رسیدگی به مسائل بانک‌ها وموسسات اعتباری که بدون مجوز فعالیت می‌کنند بودیم ولی تاکنون اقدامی انجام نشده است.

وی افزود: دشمن به دنبال سوء استفاده است زیرا به جای اینکه مشکلات مردم در جلسات برطرف شود نه اینکه مشکلات آنها به سطح خیابان‌ها کشیده شود، مقام معظم رهبری فرمودند مردم از عملکرد سه قوه اعتراض دارند و اعتراض آنها به جا است باید رسیدگی شود مردم ما با اصل نظام مشکل ندارند.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینکه شاهد تجمعات مردم به سبب مشکلات اقتصادی هستیم، اعتراض آنها به جا است دولت وعده 990 هزار فرصت شغلی را به مردم داد و نه تنها تاکنون این وعده عملیاتی نشده بلکه در بودجه 97 هم نه تنها بودجه به بحث اشتغال اختصاص داده نشده بلکه تورم زا بوده است.
سلیمی بیان کرد: تجمات مردم به سبب بی‌تدبیری و عدم شفاف سازی و صادق نبودن با مردم است، آمارهایی که در بحث بیکاری و تورم به مردم ارائه می‌شودبا شرایط جامعه با توجه به مشکلات موجود قابل مقایسه نیست، دولت باید مسئولیت کاری خود را بپذیرد.
وی ادامه داد: در گذشته بودجه جاری 36 درصد و عمرانی 64 درصد بود ولی در بودجه 97 بودجه جاری ما به 90 درصد رسیده است این موضوع بیانگر این است که ما بودجه برای ساخت و ساز نداریم و کاهش بودجه بنیاد مسکن در بودجه 97 بیانگر آن است که ساخت و ساز در روستاها متوقف شده، دو برابر شدن مالیات با توجه به رکوداقتصادی ظلم در حق مردم است.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عمده مشکلات ما در کشور به سبب بکارگیری مدیران نا کارآمد است، دولت باید به جای حزب بازی و انتصابات سیاسی از طیف‌های مختلف که دارای تخصص هستند استفاده کند.
سلیمی عنوان کرد: از ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی می خواهیم اجازه ندهند این تجمات میدانی برای تحقق وعده‌های دشمن باشند و حمایت خود را همچون گذشته از نظام و دولت ادامه بدهند.
تسنیم
اخبار مرتبط
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۷ + ۸ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای