۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۷
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۵۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
جان‌باختن 80 تن در لندن در پی نزاع با چاقو
در 2017 رخ داد
نسیم بهاری: بنابر اعلام رسانه‌های انگلیس، تنها در سال 2017 میلادی 80 نفر در پایتخت کشور انگلیس با ضربات چاقو کشته شده‌اند.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری:بنابر اعلام رسانه‌های انگلیس، تنها در سال 2017 میلادی 80 نفر در پایتخت این کشور با ضربات چاقو کشته شده‌اند.

گزارش‌های پلیس حاکی از آنست که تنها در شهر لندن در سال 2017، ده‌ها درگیری با سلاح چاقو رخ داده است؛ مجموع افرادی که در اثر آسیب سلاح سرد جان‌باخته‌اند با احتساب درگیری‌ها در شب کریسمس به 80 نفر می‌رسد. 

بررسی آمارهای موجود همچنین نشان داده است، تعداد زیادی که در این نوع نزاع‌ها جان خود را از دست داده‌اند، از گروه سنّی نوجوان بوده‌اند. 

به گزارش روزنامه گاردین، گزارش‌ها حاکی از آن است که از سال 2009 میلادی به بعد، سال 2017 تاکنون بدترین سال به لحاظ آمار جان‌باختن کودکان و نوجوانان در درگیری با سلاح سرد در انگلیس و ولز بوده‌ است.

صادق خان شهردار لندن که از زمان به عهده‌گیری مسئولیت خود برای کاهش آمار جرم و جنایت در این شهر به شدّت تلاش کرده، گفته است: «در سال 2018 بیش از قبل برای آرامش شهر و حفظ جان مردم تلاش خواهیم کرد تا آمار نزاع خیابانی را به میزان قابل توجهی کاهش دهیم».

بر اساس آمار موجود از سازمان‌های رسمی لندن، تا پایان ماه نوامبر 35 فرد 19 ساله و کمتر در انگلیس و ولز به دلیل ضربات چاقو کشته شده‌اند.

 

فارس

ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۴ + ۷ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای