۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
دشمنان چشم دیدن امنیت ما را ندارند
نماینده ولی فقیه در قم:
نسیم بهاری: نماینده ولی فقیه در قم بیان کرد: دشمنان چشم دیدن امنیت ایران را ندارند و به همین خاطر از این چنین اغتشاشات محدودی حمایت می‌کنند.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری:آیت الله سیدمحمد سعیدی پیش از ظهر امروز در اجتماع عظیم مردم بر علیه اغتشاشات اخیر در کشور در حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: در قرآن کریم بیان شده است مفسدان، حرکت در مسیر اصلاح را به عنوان توجیه فساد خود بیان می‎کنند.

وی افزود: اغتشاشاتی که هراز چندگاهی در کشور ما روی می‎دهد دارای عواملی است که اولین مورد آن است که ایران اسلامی می خواهد که بر اساس اسلام و احکام الهی، جامعه خود را مدیریت کند ولی استکبار با حاکمیت اسلام و قرآن مخالف است.

نماینده ولی فقیه در استان قم بیان کرد: شعارهای این آشوبگران و فتنه‌گران نشان می‌دهد که آنها به فکر اشوب‎گری و ساختار شکنی و حمله به مقدسات هستند؛ در قرآن کریم نسبت به این دسته از افراد بیان شده است که به کوری چشم استکبار، نور اسلام با این تلاش ها خاموش نخواهد شد بلکه در همه عرصه ها نورافشانی خواهد کرد تا ریشه ظلم، کنده شود.

وی گفت: عامل دیگر آن است که برخی از مسلمانان از اسلام دست برداشتند و با کافران هم آهنگ شدند؛ ما مردم نه تنها از اسلام دست بر نمی داریم بلکه تا پای جان از این آرمان‎های الهی حمایت خواهیم کرد.

تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران علاوه بر همه سختی‎ها و جنگ‎ها و... سالهاست که با رهبری حکیمانه رهبر انقلاب و حمایت های مردمی بر دشمنان خود فائق آمده است.

وی گفت: کشورهایی که امروزه از این تحرکات خوشحال شده اند به خاطر امنیت استثنایی ایران حسادت می ورزند و به دنبال بر هم زدن این امنیت هستند ولی هر بار فتنه های آنها بر آب می‎شود.

سعیدی اظهارکرد: عامل دیگر آن است که دشمنان مردم ایران مشاهده می کنند که به رغم همه لجن پراکنی رسانه‎های خود، امروز جوانان ایرانی که انقلاب و امام و دفاع مقدس را ندیده‎اند جان خود را برای حفظ ارزش های انقلاب درجبهه مقاومت فدا می‎کنند.

وی گفت: پیام قرآن به این دشمنان آن است که شما با این عصبانیت تنها گوشه ای از عذاب دنیای خود را تجربه می کنید ودر آخرت نیز عذاب الیم بر شما وارد خواهد شد.

سعیدی بیان کرد: امروز جوانان انقلابی و مردم ولایت مدار ما منتظر فرمان رهبری هستند ولی در این زمینه هیچ حرکت خارج از  چارچوبی نباید انجام شود.

وی گفت: دولت ما نیز باید تلاش کند که اقدامی عملی و سریع را در راستای حل مشکلات مردم و پیوند بیشتر با اقتصاد مقاومتی که مطالبه رهبری و مردم است انجام دهد؛ در این مسیر نیز مردم شریف ایران با دولت همگام خواهند بود.

وی تصریح کرد: نتیجه اعتماد به دشمن در عرصه‎های به خصوص اقتصادی وسیاسی مشخص شد و در این زمینه باید بیش از هر عنصر دیگری به نیروی داخلی اتکا کنیم و در مقابل دشمنان بایستیم.

 

ایسنا

اخبار مرتبط
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۸ + ۹ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای