۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۸
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
فراکسیون امید با افزایش قیمت حامل‌های انرژی موافقت نمی‌کند/ مشکلات سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری را پیگیری می‌کنیم
نسیم بهاری: سخنگوی فراکسیون امید مجلس گفت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه فراکسیون امید با موضوع افزایش قیمت حامل‌های انرژی موافقت نخواهد کرد و در مجلس هم پیگیر مشکلات اقتصادی مردم بویژه مشکلات موسسات مالی و اعتباری خواهد بود.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری:هرام پارسایی نماینده مردم شیراز و سخنگوی فراکسیون امید مجلس  شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست  امروز فراکسیون متبوعش، اظهار داشت: فراکسیون امید در رابطه با مشکلات و مسائل اقتصادی مردم صبح امروز جلسه‌ای برگزار کرد.

وی افزود: فراکسیون امید با اینکه ممکن است نیاز باشد قیمت واقعی حامل‌های انرژی بالاتر از این باشد اما امسال با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم و همچنین رونق اقتصادی کشور احساس نمی‌کنیم که حامل‌های انرژی افزایش قیمت داشته باشند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین با اعلام اینکه فراکسیون امید با موضوع افزایش قیمت‌ حامل‌های انرژی موافقت نخواهد کرد، یادآور شد: ما پیگیر این هستیم که بودجه شفاف شود، شاید طی چند دهه گذشته بودجه از شفافیت لازم برخوردار نبوده و این باعث نگرانی مردم شده است؛ لذا ما به دنبال خواهان شفاف‌سازی بودجه هستیم و هم به دنبال این هستیم که خلاءهایی که طی چندین دوره گذشته بوده و باعث ایجاد فساد و رانت شده است پر شود.

پارسایی در پاسخ به این سوال که با توجه به بلاابلاغ شدن سوال از رئیس‌جمهور در رابطه با موسسات مالی و اعتباری اقدام بعدی نمایندگان در این خصوص چیست، عنوان کرد: بنده چون جزو سوال کنندگان نیستم اطلاع چندانی در این رابطه ندارم اما باید گفت مشکلات سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری طی 4-3 سال اخیر بوجود نیامده است اما چندین و چند سال است این مشکلات روی هم انباشته شده است.

وی بر همین اساس اضافه کرد: همت ما و دولت بر این است که مشکلات سپرده‌گذاران حل شود، مشکلات سپرده‌گذاران با سوال از رئیس‌جمهور حل نخواهد شد این عزم سه قوه را می‌خواهد که مشکلات سپرده‌گذاران را حل کنند، حال فرض کنیم سوال از رئیس‌جمهور هم مطرح شود، در این رابطه چه اتفاقی قرار است بیفتد، لذا باید در رابطه با سران سه قوه این مساله را به صورت جدی پیگیری کنند.

 

فارس

اخبار مرتبط
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۳ + ۱۰ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای