۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۶
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
رایزنی‌های وزارت آموزش و پرورش برای حل مشکلات دانش‌آموزان بازداشت شده
وزیر آموزش و پرورش خبر داد
نسیم بهاری: وزیر آموزش و پرورش در خصوص بروز مشکلاتی برای برخی دانش‌آموزان در روزهای اخیر گفت: رایزنی‌های این وزارتخانه با دستگاه‌های مربوطه از جمله وزارت اطلاعات و قوه قضائیه برای حل مشکل این دانش‌آموزان ادامه دارد.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری:به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تاکنون بر اثر رایزنی‌های انجام شده، مشکل عمده دانش‌آموزانی که جرمی مرتکب نشده بودند، حل شده است، اظهار داشت: با توجه به نزدیکی فصل امتحانات، اهتمام جدی به عمل آورده‌ایم که با همکاری و رایزنی با دستگاه‌های انتظامی، اطلاعاتی و قضایی، مشکل سایر دانش‌آموزان نیز حل شود.

وی در تشریح علل مشکلات پیش آمده برای دانش‌آموزان گفت: متأسفانه زمانی که اعتراضات سیر طبیعی خود را از دست داده و تبدیل به اغتشاش شد، معدودی از این دانش‌آموزان نیز گرفتار این مشکل شدند؛ با این همه، تلاش ما بر این است که هرچه سریع‌تر مشکل این دسته از دانش‌آموزان نیز حل شود.

وزیر آموزش و پرورش افزود: تا مشخص شدن وضعیت و تعیین تکلیف تک تک دانش‌آموزان و امور مربوط به آنان، این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

بطحایی گفت: هیچ‌یک از دانش‌آموزانی که با مشکل مواجه شده‌اند تا تعیین تکلیف نهایی در زندان نگهداری نخواهند شد.

ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۱ + ۶ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای