۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۳
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۸۲۳
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹
آرامش کامل در کشور برقرار شده است
قائم مقام وزیر کشور:
نسیم بهاری: نمایندگان وزیر کشور و ریاست‌شورای امنیت کشور یکشنبه با حضور در قم، با حضرات آیات صافی گلپایگانی، نوری همدانی، مکارم شیرازی، سبحانی و علوی گرگانی از علما و مراجع معظم تقلید و حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی دیدار کردند.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری:در این دیدار ها سید حسین هاشمی قائم مقام وزیر کشور به نمایندگی از سوی اعضا با ارائه گزارشی از وضعیت حوادث و اتفاقات اخیر کشور، اظهار کرد: این حوادث و ناآرامی ها به شکل بسیار مطلوبی توسط ناجا و دستگاه ها و نهادهای مسؤل، مدیریت شد و اکنون آرامش کامل در کشور برقرار شده است.

وی با اشاره به طرح شعارهای ساختارشکنانه و هتک حرمت به مقدسات ملت از سوی عده ای قلیل در حوادث اخیر با سوء استفاده از مطالبات به حق مردم، تصریح کرد: دولت خود را موظف به برطرف کردن مشکلات و خواسته های قانونی و به حق مردم می‌داند و برای تحقق آن ها از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

قائم مقام وزیر کشور با قدردانی از توصیه های علما و مراجع معظم تقلید در آرام سازی جو عمومی کشور، همگرایی، وحدت و انسجام ملی را نیاز اصلی کشور عنوان و خاطرنشان کرد: امیدواریم در پرتو همکاری، همدلی و همصدایی بیش از پیش ملت با مسؤلان، مشکلات کشور مرتفع شده و نظام در مسیر توسعه و بالندگی قرار گیرد.

علما و مراجع معظم تقلید در این دیدارها ، طی سخنانی حفظ اتحاد و هوشیاری ملت را نیاز مبرم برهه کنونی برای عبور از موانع و بی اثر ساختن توطئه ها و دشمنی ها بر ضد نظام اسلامی عنوان و بر لزوم اهتمام جدی مسؤلان به پیگیری و تحقق مطالبات و دغدغه های معیشتی و اقتصادی مردم تأکید کردند.

 

ایسنا

 

اخبار مرتبط
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۲ + ۸ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای