۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۶
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
پادشاه بحرین هیئتی رسمی به اراضی اشغالی می‌فرستد
برای اولین بار؛
نسیم بهاری: رسانه‌های اسرائیلی فاش کردند که یک هیئت بحرینی برای نخستین بار سفر رسمی و علنی به اراضی اشغالی خواهد داشت.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری:به نقل از شبکه خبری المیادین، رسانه‌های اسرائیلی فاش کردند که هیئتی از بحرین با هدف "همزیستی مسالمت‌آمیز" با اسرائیل در منطقه، سفری رسمی و علنی به اسرائیل خواهند داشت!

سایت تایمز آو اسرائیل به نقل از اعضای هیئت مذکور اعلام کرد که حمد بن عیسی آل خلیفه، پادشاه بحرین آن‌ها را به عنوان حاملین پیام صلح فرستاده است.

براساس گزارش این سایت، شرکت کنندگان در این هیئت ۲۴ نفره از مسلمانان سنی و شیعه، بودایی‌ها، مسیحیان، سیک‌ها و غیره هستند.

بتسی ماتیسون، رئیس نهاد غیردولتی که مقر آن در بحرین است، در مصاحبه با تایمز آو اسرائیل گفت: هیئت "پیام هیئت ما همزیستی مسالمت‌آمیز بدون مداخله دولتی است.

وی گفت: این هیئت به دعوت خاخام "ماروین هیر" و خاخام "آبراهام کوپر" از مرکز "سیمون ویزنتال" در لس‌آنجلس طی نشستی با حمد بن عیسی آل خلیفه در بحرین به اسرائیل دعوت شدند.

ماه میلادی گذشته نیز هیئتی از شخصیت‌های برجسته بحرین با هدف "ارسال پیام صلح" از پادشاه به اراضی اشغالی رفتند. کارمندان مسجد الاقصی و ساکنان قدس هیئت بحرینی را که به همراه پلیس اسرائیل از این مسجد بازدید کردند، بیرون راندند.

 

ایسنا

برچسب ها:
ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۸ + ۶ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای