۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۵
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری:منابع خبری اخباری مبنی بر درگیری در ریاض منتشر کردند که هیچ یک از رسانه‌های سعودی در این باره واکنشی نشان ندادند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، در پی درگیری مسلحانه در زندان حائر ریاض، سه شاهزاده و هفت تن از نگهبانان زندان کشته شدند.

بنا بر این گزارش در پی این درگیری خیابان‌های منتهی به زندان حائر بسته شده و شمار زیادی از یگان‌های ویژه و نیروهای امنیتی در شهر ریاض در حال تردد هستند.

روز شنبه روزنامه الکترونیکی سبق عربستان نوشت، ۱۱ شاهزاده سعودی بعد از اعتراض به دو حکمی که مقامات دولتی عربستان اخیرا صادر کرده‌اند، بازداشت شدند.

دادستان کل عربستان نیز در واکنش به این خبر بازداشت ۱۱ شاهزاده و انتقالشان به زندان الحائر را به اتهام مختل کردن نظم عمومی تایید کرد.

روزنامه عکاظ نزدیک به محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان نیز در این باره نوشت ۱۱ شاهزاده مذکور به زندان الحائر منتقل شده‌اند و آنها جدای از شاهزادگان بازداشتی در هتل ریتز کارلتون هستند.

همچنین گفته شده اخیرا ریاض شاهد تظاهرات صدها تن بوده که بیشتر به شرایط اقتصادی و تصمیمات اخیر ولیعهد سعودی معترض بوده‌اند.

در این تظاهرات حدود ۴۸ شاهزاده از آل سعود شرکت داشتند و در مقابل کاخ سلطنتی شعارهایی علیه سیاست ولیعهد عربستان سردادند.

ایسنا

ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۵ + ۴ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای