۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۱
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
قرق رسانه ای عليه صدای مردم!
نتشار اخبار مربوط به انتقادهاي دكتر محمود احمدي نژاد به عملكرد دستگاه قضايي در حالي فراگير شده و مسئولان را وادار به واكنش كرده است كه رسانه ملي و خبرگزاري ها و پايگاه هاي اطلاع رساني چشم بر اين ماجرا بسته و حرفي از آن به ميان نياوردند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
 چرا مدل تأمین مالی مسکن مهر مورد تندترین انتقادها قرار میگیرد؟! چند پرسش اساسی از رئیس جمهور
ریاست محترم جمهوری صبح دیروز در اظهاراتی در مجلس شورای اسلامی که البته پیشتر هم در مقاطع مختلف بیان شده بود، مشکل اصلی مسکن مهر را نه ابعاد فنی، بلکه بُعد پولی آن یعنی اتکای تأمین مالی آن به منابع پایۀ پولی دانسته که زمینه‌ساز رشد بالا در پایه پولی و به تبع آن موجب تورم شدید شده‌است.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
سکوت در مقابل حیله گر بزرگ
جالب تر این است که انگلستان عامل اصلی تحریم های جهانی بر علیه ایران در سال ۹۱ بوده است !؟ حتی نقش موثری در خرابکاری های سال ۸۸ داشته است! این سکوت معنا خاصی دارد! با کمی دقت ماجرای تسخیر سفارت انگلستان و هجوم به آن رمز آلودتر خواهد شد! هم هجوم به سفارت انگلستان اشتباهی بزرگ و توطئه دشمن بود و هم سکوت امروز!
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
گوترش: عربستان و امارات به جنگ احمقانه در یمن پایان دهند
دبیرکل سازمان ملل از دولت آمریکا خواسته تا با اعمال فشار بر عربستان سعودی به آنچه از آن با عنوان «جنگی احمقانه»‌ یاد کرده، پایان دهد.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
گزارش تصویری حضور دکتر احمدی‌نژاد در منزل دکتر عبدالرضا داوری
دکتر احمدی نژاد به همراه همراهانشان در منزل دکتر داوری حضور یافتند و از خانواده ایشان دیدار کردند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
تعدادی از سناتورهای آمریکایی خواستار استعفای ترامپ شدند
یک گروه سه نفره از سناتورهای کنگره آمریکا یک بار دیگر خواستار کناره‌گیری رئیس‌جمهور این کشور به دلیل اتهامات مربوط به فساد اخلاقی شده‌اند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
روایتی تازه از نامه سیا به سردار سلیمانی/ برنامه آتی سپاه قدس در منطقه
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در قرارگاه ثارالله، اقتدار سپاه در منطقه را برگرفته از ایمان قوی رزمندگان اسلام و فرماندهی آنها دانست و در واکنش به بی توجهی سردار سلیمانی به نامه سیا گفت: رزمنده‌ای همچون برادرم حاج قاسم تحت فرماندهی ولی امر مسلمین همان رفتاری را در مواجه علیه شیطان بزرگ انجام داد که مورد نظر حضرت امام(ره) هم بود.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
آمریکا به زودی از کرده خود پشیمان و مفتضحانه عقب نشینی خواهد کرد
به عنوان عضوی از جامعه بشری و دوستدار همه ملت ها و آحاد انسانها به ایشان از بابت اعمال زور و فشار و نتایج سوء گسترده آن هشدار می دهم و از آقای ترامپ مصرانه می خواهم که از اعمال چنین سیاستی در هر زمینه ای، به کلی دست برداشته و از ادامه آن به طور جدی اجتناب نماید.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
سکوتِ مدعیانِ اصلاح طلبی در خصوصِ وضعِ بغرنجِ معیشتیِ مردم!
سران و بزرگانِ این جریان به یاریِ فتح چند صندلی و چند میز، سرخوشند که مردم با ایشان اند و اقبال مردمی دارند؛ و چنان این سرخوشیِ متوهمانه عمیق است که صدایِ ساییده شدنِ از سرِ خشمِ دندان هایِ بخشِ مهمی از جامعه را نمی شنوند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
عمق واهمه ها از احمدی نژاد/نگاهی متفاوت به تعارض احمدی نژاد با نظام سیاسی و آینده آن
شاید بتوان گفت یکی از پیچیده ترین اتفاق هایی که در دو دهه گذشته در آسمان سیاست ایران پدید آمده است ظهور سیاست مداری جنجالی به نام محمود احمدی نژاد است!.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
سخنی با خویش عمار پنداران
از همینجا اعلام می کنم اگر این خار های در چشم و استخوان های در گلو و مغز های کوچک و دهانهای گشاد تصور کرده اند احمدی نژاد وظایف انسانی و انقلابی و مکتبی خود را کنار می گذارد و در کنج خانه می نشیند کور خوانده اند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
ایران تنها کشوری است که سازمان زندانهایش زیر نظر دستگاه قضایی است+فهرست
دکتر احمدی نژاد اخیرا در انتقاد به دستگاه قضایی که فقط در چند کانال تلگرامی انعکاس یافت ، گفت: در همه جای دنیا ، زندانها از دستگاه قضایی جداست و زیر نظر وزیر دادگستری است. ما جزو کشورهای ویژه دنیا هستیم که این همه قدرت در یک جا جمع شده است.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
آخرین اخبار