۰۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۶
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
برنامه اصلی سلطه بین المللی، تخریب فرهنگ ملت ها
برنامه اصلی سرمایه داری و سلطه بین المللی، تخریب شخصیت و فرهنگ ملت های مستقل و انسانهای آزادی خواه و عدالت طلب است.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
تلاش مزدوران شیطان برای زیر پا گذاشتن اصول انسانی
بروز مظاهر دهشتناک جنایات تاریخی در سال های اخیر نشان می دهد ابلیس و شیاطین، جز توسل به روش ها و شیوه های همیشگی و تکراری، امید خود را از ابتکارات پیچیده فکری و مفهومی به شدت از دست داده اند. این وضعیت در عین حال گویای وجود اضطراب، تشویش و نگرانی در جبهه پلیدی و سیاهی است که روزگار رهایی بشری را در افق جلوه کمال انسانی نزدیک می داند و دستپاچه و ناامیدانه می کوشد مانع از خودآگاهی بیشتر بشر و تعجیل در طلوع سپیده صبح ظفر شود.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
 انتقام الهی به زودی ریشه ظلم و فساد را برخواهد کند!
تردید ندارم که در سایه وحدت و همدلی همه ملت ها، دست انتقام الهی به زودی ریشه ظلم و فساد را برخواهد کند و فصل زیبای سرشار از آزادی، عدالت، عشق، معرفت و انسانیت را در سراسر گیتی مستقر خواهد کرد. اینجانب شهادت مظلومانه شهید سرفراز محسن حججی را به ملت عزیز ایران و بالاخص پدر، مادر، همسر، فرزند و سایر بازماندگان معظم این شهید والامقام تبریک و تسلیت می گویم و برای همه آنان از خداوند متعال صبر و اجر و برای آن شهید معزز همنشینی با شهدای کربلا را مسالت دارم.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
دیوارهای بلند اوین - پیش مقدمه
در طی 18 روزی که در زندان قوه قضائیه بودم (بند 241) اعتصاب غذای خشک کردم و روزانه فقط به اندازه 3 لیوان آب خالی می نوشیدم.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
او می آید برای اثبات انسان!
دکتر محمود احمدی نژاد روز سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ با همراهی آقایان مهندس اسفندیار رحیم مشایی و حمید بقایی در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و نام شهدای عرصه رسانه در محمودیه تهران برگزار شد حضور پیدا کرده و برای حاضرین دقایقی به سخنرانی پرداختند. مهندس مشایی در سخنان خود با اشاره به هدف و آرمان های متعالی نیروهای عدالتخواه در جامعه و لزوم گرفتار نشدن در دسته بندی های رایج سیاسی خطاب به حاضرین گفت: ما جریان سوم نیستیم، ماموریت ما پیوند دادن این دو جریان است.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
علی اکبر جوانفکر: مردم ابن سینا را رهانیدند!
به لطف خداوند و همت بلند ملت و جوانان کشور و فداکاری بزرگان علم ، هنر ، ادب ، حکمت و سیاست ، مردم شجاع ایران هر بار شاداب تر و سرفراز‌تر از قبل ، پوسته ضخیم زمستان حسادت و خودخواهی و تجاوز را در هم شکسته و جوانه های امید و پیشرفت همه جانبه، بار دیگر سر برآورده است.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
حمید بقایی: جا دارد حقوقدانان کشور در این رابطه اظهار نظر نمایند
آیا دادسرای تهران در موضوعی (که به خود او باز می گردد و یک طرف دعوا است ) می تواند هم شاکی باشد و هم قاضی؟ نتیجه کار از ابتدا مشخص نیست؟!
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
آغاز جریان مردمی مبارک!
بی شک جریان مردمی قدرتمندترین جریان درهرکجای این جهان است.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
به کار بردن واژه انحراف قابلیت شکایت دارد!
به کاربُردن واژه انحراف یا انحرافی نسبت به هواداران آقای احمدی نژاد در صورتیکه اهانت باشد، امکان و قابلیت شکایت از گوینده را برای میلیون ها نفر هوادار دکتراحمدی نژاد فراهم می سازد
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
چشمان توکلی چرا فقط احمدی نژاد را می بیند؟!
احمد توکلی کاندیدای تمام اصولگرایی که از قضا در لیست 30‌نفره جبهه پایداری‌ها برای انتخابات سال 94 بود که البته رای هم نیاورد و به مجلس نیز راه نیافت! روز گذشته رگ گردنش بیرون زده و در چهره‌ای حق به جانب در نامه ای به شورای نگهبان در مقام قضاوت برآمده است و خواستار ردصلاحیت محمود احمدی نژاد شده و او را نافرمان دانسته و .... در این خطابه پر از عصبانیتش به بحث یارانه 250هزارتومانی که بقایی و احمدی نژاد وعده داده‌اند نیز حمله کرده که از چه روی، آنها وعده‌های غیرعملی به مردم می‌دهند و این افزایش یارانه نه عملی است و نه به نفع و مصالح کشور!
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
انتشار کتاب «مبانی و اصول گفتمان بهار» نوشته ی حجت الاسلام بهمن شریف زاده
کتاب اصول و مبانی گفتمان بهار نوشته حجت الاسلام بهمن شریف زاده منتشر گردید.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
حجت الاسلام بهمن شریف زاده: آقای بقایی از شبیه ترین افراد به دکتر احمدی نژاد است!
آقای بقایی از شبیه ترین افراد به دکتر احمدی نژاد است. او در اغلب اندیشه ها و رفتارها، شبیه احمدی نژاد است. معاون اجرایی احمدی نژاد بوده و همراه و یاور او در اغلب تصمیمات اجرایی بوده است. بسیار چابک، مردمی، خوش فکر، خَدوم، ساده زیست، مقاوم و شجاع است. وفاداری آقای بقایی به اندیشه و منش خط عدالت خواهی زبانزدنی است. او ماه ها در سلولهای انفرادی پای حرف خویش ایستاد و همین وفاداری او را جزء شایسته ترین افراد در این جریان ساخته است. لذا ضمن احترام به همه یاران احمدی نژاد، آقای بقایی را از شایسته ترین افراد برای این منظور میدانم.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
آخرین اخبار