۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
یادداشت علی اکبر جوانفکر درباره یارانه / حق مردم!
آنچه به استحضار رسید از سر نیک اندیشی و خیرخواهی بود زیرا به تجربه تاریخ، مراجع معظم تقلید همواره در کنار مردم و با آنان همراه و همدل بوده اند، لذا اطمینان دارم که آگاهی حضرات آیات مکرم از حقیقت امر، همسویی هرچه بیشتر نظرات آنان با خواست و باور عمومی مردم را درپی خواهد داشت.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
دادگاه حمید بقایی ۲۵ مهرماه برگزار می شود
ان شاءالله از روزهای آینده موارد اتهامی همراه با پاسخ های حقوقی منتشره به استحضار مردم خواهد رسید.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
دکتر احمدی نژاد: قانون اساسی دولت را برای تا مین مسکن مناسب برای همه مکلف کرده است!
از جیب مسکن مهر می خورید بعد فحشش هم می دهید؟ این خیلی بی انصافی است، هم دوازده هزار میلیارد تومانی که مردم تا حالا قسط برگرداندند این را به مسکن مهر بر نگرداندند، این را گذاشتند بانک مسکن با سودهای بالا دارد به جاهای دیگر وام می دهد، بعد همچنان فحشش را به دولت قبل می دهند، اینها را برگردانید به مردم الان اسیرند، نیمه تمامها را تمام کنید، جدیدها را شروع کنید، یا نمی دانم می گویند مشتری ندارد، خب وقتی شما می زنید توی سرش، تحویل نمی دهی، قیمت را بالا می برید، مردم را توهین هم بهشان می کنید بعد انتظار داری برایش پشت دفترت صف هم بکشند؟ این که خیلی بد است، شما همان مدل کار که ارزان در می آورد با همین کیفیت که شما در می آوردی، ما با نصف قیمت در می آوردیم شما هم در بیاور ببین چقدر مشتری دارد، البته بعضی جاها می خواهند نگه دارند و گران تر بدهند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
زندانی شدن آقای داوری به عنوان یک پژوهشگر خدشه بر چهره نظام و انقلاب تلقی می شود!
زندانی شدن آقای عبدالرضا داوری به عنوان یک پژوهشگر، خدشه بر چهره نظام و انقلاب تلقی می شود و به بدخواهان فرصت می دهد تا علیه کشور، زبان به تبلیغات سوء بگشایند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
برای ایت الله طالقانی/ به نام خدای زندگان که مرد نکونام نمیرد هرگز!
مرحوم طالقانی مردم را صاحبان انقلاب می دانست و معتقد بود که کارها و مسئولیت ها باید به مردم سپرده شود و به هر طریق ممکن، هر مانعی از سر راه مشارکت مردم در تصمیم گیری ها برداشته شود.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
 انسان مهم ترین موضوع آفرینش است!
آیت الله طالقانی انسانی فرهیخته بود که سخن گفتن درباره رفتار و شخصیت او کاری بسیار سخت است. برای سخن گفتن از مرحوم طالقانی باید از انسان و انسانیت صحبت شود چرا که انسان مهم‌ترین موضوع آفرینش است که اگر وجود او از هستی کنار گذاشته شود، چیزی در این جهان نخواهد ماند. انسان هنگامی که رشد کرده و متعالی می‌شود، قدرت‌های استکباری و دنیوی برای او هیچ ارزشی ندارند و در واقع در برابر او قدرت محسوب نمی شوند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
نسبت جنبش به سوی بهار با مردم
به سوی بهار، صدای مردم است. نماینده ی مطالبات مردم است.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
آب و خواب!
عمیقا نگران آن هستم در حالی که کشور را دارد آب می برد، عده ای که باید بیدار باشند را خواب برده است!
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
 آیا می دانید ضرب المثل آب در هاونگ کوبیدن توهین است؟!
از جمله اتهامات تفهیم شده به ایشان اتهام توهین به قوه قضائیه بدلیل بکاربردن ضرب المثل معروف فارسی آب در هاونگ کوبیدن در خصوص عملکرد قوه قضائیه در یکی از مقالات منتشره آقای جوانفکر می باشد.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
پیام تسلیت دکتر احمدی نژاد به مناسبت درگذشت دکتر ابراهیم یزدی
با نهایت تاسف ، در گذشت جناب آقای دکتر ابراهیم یزدی وزیر امور خارجه دولت موقت جمهوری اسلامی ایران را که در طول سالیان متمادی نیز محور وحدت و فعالیت های سیاسی و اسلامی دانشجویان ایرانی مقیم آمریکا بود، تسلیت عرض می کنم.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
برنامه اصلی سلطه بین المللی، تخریب فرهنگ ملت ها
برنامه اصلی سرمایه داری و سلطه بین المللی، تخریب شخصیت و فرهنگ ملت های مستقل و انسانهای آزادی خواه و عدالت طلب است.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
تلاش مزدوران شیطان برای زیر پا گذاشتن اصول انسانی
بروز مظاهر دهشتناک جنایات تاریخی در سال های اخیر نشان می دهد ابلیس و شیاطین، جز توسل به روش ها و شیوه های همیشگی و تکراری، امید خود را از ابتکارات پیچیده فکری و مفهومی به شدت از دست داده اند. این وضعیت در عین حال گویای وجود اضطراب، تشویش و نگرانی در جبهه پلیدی و سیاهی است که روزگار رهایی بشری را در افق جلوه کمال انسانی نزدیک می داند و دستپاچه و ناامیدانه می کوشد مانع از خودآگاهی بیشتر بشر و تعجیل در طلوع سپیده صبح ظفر شود.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
آخرین اخبار