۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
چت کردن مهارت‌ها را نابود می‌کند
با تحقیق‌های گوناگونی که در سال‌ها و مخصوصاً ماه‌های اخیر انجام‌شده، همچنین سخنانی که مسوولان گوناگون نیز به آن اشاره‌کرده‌اند، می‌توان به‌سادگی فهمید که اکثر جوانانی که به اینترنت دسترسی دارند حداقل دریکی از شبکه‌های اجتماعی نیز حضور دارند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
جوانان چگونه شکار مدلینگ‎ها می‎شوند؟
گسترش موج حرفه مدلینگ در جامعه تنها به اینستاگرام ختم نشد، با فعالیت دستگاه‌های نظارتی و جلوگیری از فعالیت مدل‌ها در اینستاگرام این افراد به تلگرام کوچ کرده‌اند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
پرویز تناولی و هنر دینی
با نگاهی فقهی به آثار پرویز تناولی در می یابیم که نه تنها با نگاه اصولی بلکه با نگاهی اخباری و احتیاطی نیز آثار تناولی به هیچ وجه شامل محظورات فقهی نمی شوند چه هنوز هستند علمایی که رسما بر حرمت مجسمه سازی از نوع موجود روح دار تکیه شدید داشته باشند و خیلی اصولی به آن نگاه نکنند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۱
فشار چشم چگونه بالا می‌رود؟
یک متخصص و جراح چشم ضمن اشاره به بیماری‌های مختلف چشمی، تاکید کرد که بالا ماندن فشار چشم برای مدت طولانی، باعث ایجاد صدمه به عصب بینایی و نهایتا کم‌بینایی و نابینایی دائمی می‌شود.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
بازیگر سریال ستایش به علت اشتباه پزشکی فلج شد
پزشکان آلمانی به دلیل یک اشتباه، باعث فلج شدن دوبلور و بازیگر پیشکسوت کشورمان شده اند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
اسکان دانشجویان دختر و پسر در یک اتاق در یک اردوی مختلط!+تصاویر
اخیراً اردوی مختلط 2روزه‌ای با عنوان اردوی علمی طی چند روز گذشته و در غفلت مسئولان دانشگاه با حضور یکی از اساتید پردیس دانشکده علوم دانشگاه تهران برگزار شده است. مسئولان دانشگاه تهران در این ماجرا سکوت کرده و از پاسخگویی به افکار عمومی طفره می‌روند. در این اردوی به‌ظاهر علمی دانشجویان دختر و پسر در یک اتاق اسکان داده شده‌اند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
ثروت‌اندوزی آقازاده‌ها در بلبشوی ولنگاری فرهنگی
آقازاده‌های سیاسی، میان بلبشوی مدیریت فرهنگی کشور، تصمیم گرفته‌اند چند روزی هم در میدان فرهنگ حضور داشته باشند، سرمایه دارند و عرصه‌ی فرهنگ، ویترین خوبی برای فعالیت‌های اقتصادی و سیاسی‌شان است.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
عارفی که مخالف ترویج مباحث کشف و کرامات بود+تصاویر
آیت‌الله خوشوقت مخالف با ترویج بحث کشف و کرامات بود، منطق ایشان این بود که این گونه مسائل برای کسانی که طالب حق و طی طریق در مسیر هدایت هستند منحرف کننده است، زیرا هدف رسیدن به این مسائل نیست.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
جزییاتی از پرداخت «حق آرایش» به پرستاران زن
پرستار جوان می‌گوید: «اینجا تیپ زدن از شرایط مهم کار کردن است اما چون لوازم آرایش گران است، مسئولان بیمارستان خارج از فیش حقوقی، مبلغی را برای تامین هزینه‌های مذکور به حسابشان واریز می کنند.»
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
 تورهای همسریابی هم به بازار آمد+تصاویر
تعجب نکنید! اینجا سازمان جاسوسی نیست و کدها و عددها هم هیچ ارتباطی به ماموران مخفی سازمان‌های اطلاعاتی ندارد. اگرچه خیلی از نیات آدم‌هایی که با این شیوه به دنبال پیداکردن همراه هستند، پشت نقابی خود ساخته مخفی شده‌اند و همان معانی را در فیلم‌های جیمزباند تداعی می‌کند.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
روش های کاهش اضطراب قبل از امتحانات
والدین باید این نکته را به فرزندانشان یادآور شوند که اگر امتحانشان را خوب ندادند، دنیا به آخر نرسیده است.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
راهکارهایی برای رهایی از بی حوصلگی
داشتن هدف و حس مفید بودن باعث شادابی و سرزندگی می شود.
نظرات منتشره : ۰ درصف انتشار : ۰
آخرین اخبار